آزمون مشاوره حقوقی

برای مشاوره جهت : آزمون مشاوره حقوقی 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آزمون مشاوره قضایی مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه ،هر ساله آزمون مشاوره حقوقی را برگزار میکند که که در نقاط مختلف کشور ،وکلای مورد نیاز جذب شوند. طبق آگهی مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کاشناسان، افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند بایستی نکاتی را رعایت نمایند که به برخی از نکات آن در این مقاله اشاره میکنیم و عزیزان جهت آگاهی بیشتر از اطلاعات این آزمون میتوانند با مشاوران ما تماس حاصل نمایند.از جمله نکات آزمون مشاوران حقوقی ماده 187 قوه قضاییه جهت شرکت در آزمون،شرایط سنی،شرایط بومی بودن یا غیر بومی بودن، شرایط اشتغال و...است .این آزمون در چند مرحله انجام میشود که این مراحل شامل آزمون تستی،مصاحبه شفاهی و کاراموزی است .در ارتباط با کاراموزی باید بیان کرد که افرادی که در زمان تعیین شده بایستی کاراموزی را طی کنند، چنانچه بیشتر از یک سال تاخیر داشته باشند، قبولی آنها لغو می شود.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مشاوره تحصیلی حقوقی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام ازمون مشاوره حقوقی 96

داوطلبان این آزمون درتاریخ 12/06/1396 الی 25/06/96 ،با پرداخت 800000 ریال و با مدارک تعیین شده ثبتنام نمودند.

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران حقوقی 96

طبق آگهی مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه، تاریخ دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوره قضایی96، تعیین نشده است اما با توجه به زمان های برگزاری این آزمون در سالهای گذشته، پیش بینی میشود که در مدت زمان هفته اول آذر ماه، کارت ورود به جلسه متقاضیان این آزمون صادر شود.به محض انتشار زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مشاوران حقوقی، دوستان می توانند از سایت این مرکز Judiciarybar.ir یا از طریق سایت ما، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه را مشاهده نمایند.

 

زمان و محل برگزاری آزمون مشاوره حقوقی 96

آزمون مشاوره حقوقی در تاریخ 10/09/1396 بطور متمرکز در شهر تهران برگزار میشود و عزیزانی که از نقاط و شهرهای مختلف ایران در این آزمون ثبت نام کرده اند در مورخه 10/09/96 در شهر تهران، در این آزمون شرکت می کنند.

 

مواد امتحانی و دروس آزمون مشاوره حقوقی ۹۶

دروسی که در این آزمون از داوطلبان عزیز مورد سنجش قرار میگیرد شامل متون فقه در حد تحریرالوسیله با ضریب (۱)آیین دادرسی کیفری با ضریب (۱)آیین دادرسی مدنی با ضریب (۱)حقوقی مدنی با ضریب (۱)امور حسبی با ضریب (۱)حقوق تجارت با ضریب (۱)حقوق جزای عمومی با ضریب (۱)حقوق جزای اختصاصی با ضریب (۱)حقوق ثبت با ضریب (۱)

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مشاوره حقوقی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "آزمون مشاوره حقوقی 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :