تاثیر سهمیه رزمندگان ایثارگران آزمون کانون وکلا

برای مشاوره جهت : تاثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران در آزمون کانون وکلا 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

سهمیه رزمندگان و ایثارگران تاثیر زیادی در قبولی آزمون کانون وکلا دارد. داوطلبان متقاضی برای شرکت در آزمون وکالا 96 که ، دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگران هستند بر اساس ماده 59 قانون خدمات رسانی به ایثارگران گزینش می شوند و هر داوطلب بر اساس شرایط خود در موارد زیر می تواند از سهمیه خود در آزمون کانون وکلا 96 استفاده کند.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از تاثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران آزمون وکلا میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

1. جانبازانی با حداقل ده درصد (۱۰%) جانبازی.

2. آزادگان با داشتن سابقه اسارت حداقل سه ماه.

3. رزمندگان با داشتن حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه.

4. همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) به بالا.

5. همسر و فرزندان آزادگان.

6. فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ( بدون رعایت شرط سنی در صورت واجد شرایط بودن اختصاص می‌یابد. )

 

تبصره 1: داوطلبانی که دارای سهمیه های بنیاد شهید، نیرو های مسلح، بسیج مستضعفین و جهاد کشاورزی هستند، در صورت عدم تایید سهمیه به واحد های شهرستان محل تشکیل پرونده مربوطه مراجعه کند.

 

تبصره 2: جانبازان ۱۰% به بالا، آزادگان با سابقه سه ماه اسارت، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان آزادگان، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، برای استفاده از سهمیه مربوط به خود باید بر اساس شرایط و ضوابط نسبت به تکمیل بند مربوط در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند. این دسته از داوطلبان می بایست در فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی نسبت به علامتگذاری بند مربوطه اقدام نمایند تا بعد از ثبت نام آمار و اطلاعات آنان به ارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تایید سهمیه ارسال گردد و دیگر نیازی به مراجعه به سایت ایثار ندارند.

 

تبصره 3: با توجه به ماده ۵۹ مکرر الحاقی به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه، فرزندان رزمندگان دارای حداقل دوازده ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه جزو سهمیه رزمندگان محسوب می شوند و تابع ضوابط مربوط به سهمیه رزمندگان هستند.

 

تبصره 4: کسانی که پرسنل کادر ثابت، پیمانی، و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ تا ۱۳۶۷/۶/۳۱ حداقل ۶ ماه پیوسته یا متناوب در خطوط مقدم حضور داشته‌اند و فرزندان این رزمندگان که مادر یا پدرشان حداقل ۱۲ ماه سابقه حضور در جبهه را به صورت داوطلبانه دارد می‌توانند با تایید بالاترین مقام هر یک از نیروهای مسلح (ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ستاد کل نیروهای مسلح) از مزایای این قانون استفاده نمایند. این دسته از افراد می‌توانند ابتدا به واحدهای متبوع مراجعه و فرم مخصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون مربوط را تکمیل نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام توسط صالح مربوطه مورد تایید نهایی قرار گیرد. این قبیل داوطلبان لازم است ضمن علامتگذاری در بند مربوطه در تقاضانامه ثبت نامی نسبت به درج کد پیگیری ۱۲ رقمی در محل مربوط اقدام نمایند.

 

تبصره 5: طبق ماده ۸۸ الحاقی به ماده ۵۹ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، پدر و مادر شهدا مشمول سهمیه ایثارگری نمی باشند.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از تاثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران آزمون کانون وکلا میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تاثیر سهمیه رزمندگان و ایثارگران در آزمون کانون وکلا 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :