زمان و نحوه دریافت کارت ورود جلسه آزمون وکالت

برای مشاوره جهت : زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون کانون وکالت بنا بر صحبت های رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران 3 آذر ماه می باشد و کارت ورود به جلسه آزمون وکالت جهت پرینت و مشاهده در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. داوطلبان آزمون وکالت 96 باید یک هفته قبل از برگزاری آزمون وکالت به سامانه www.sanjesh.org مراجعه کرده و برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. آزمون وکالت به طور همزمان در 25 استان کشور برگزار شده که نشانی دقیق محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه داوطلب درج شده است. دقت کنید که برای شرکت در آزمون وکالت باید پرینت کارت ورود به جلسه و همچنین اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشید. در ادامه، نکاتی که بهتر است برای نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مد نظر داشته باشید را ارائه کردیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

نحوه رفع مشکل کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

شاید برای اکثر متقاضیان آزمون وکالت این سوال به وجود بیاید که در صورت مشاهده اطلاعات نادرست بر روی کارت ورود به جلسه خود چه باید کنیم؟ این مشکل ممکن است برای هر داوطلبی اتفاق بیافتد. در ادامه برای سهولت بیشتر، این مشکلات را برای شما دسته بندی کردیم.

 

1. در صورتی که مغایرتی در نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ فارغ التحصیلی و عنوان رشته تحصیلی درج شده روی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت خود مشاهده کردید می توانید در تاریخ اعلام شده توسط سازمان سنجش کشور، به سامانه www.sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به بررسی و رفع مشکل خود اقدام کنید.

 

2. اگر دارای سهمیه رزمندگان، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران یا جهاد کشاورزی هستید و مشکلی در سهمیه ثبت نامی خود دارید می توانید در تاریخ تعیین شده به ارگان مربوطه مراجعه کنید.

 

3. داوطلبان متقاضی آزمون وکالت 96 که دارای سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند، در صورتی که در اعمال سهمیه خود به مشکل بر خوردند، باید در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کرده و در قسمت ویرایش اطلاعات، برای اصلاح اطلاعات مربوط به سهمیه خود اقدام کنند. در صورت تایید سهمیه شما توسط ارگان مربوطه، سهمیه برای شما اعمال می گردد. در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش می شوند.

 

4. چنانچه کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  داوطلب بدون عکس بوده یا دچار مشکاتی از جمله نداشتن مهر، واضح نبودن عکس و . . .  می باشد، باید در زمان مشخص با به همراه داشتن 2 قطعه عکس 4*3 و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به محل رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کرده و مشکل خود را بر طرف کند.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :