آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم

برای مشاوره جهت : آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

هدف از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 گزینش دانش آموزان برتر پایه ششم برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. همانطور که در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 گفته شد ، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم برای دانش آموزانی می باشد که پایه ششم دبستان را به اتمام رسانده و می خواهد در پایه هفتم تحصیل کند به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. داوطلبان برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی باید تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشند. همانطور که می دانید ، والدین نقش بسیار مهمی در قبولی فرزندان خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ایفا می کنند. به همین جهت مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی را برای والدین داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت اختصاصی قرار دادیم. در این مطلب، ثبت نام ، شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کردیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

همانطور که می دانید برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنید و لازمه شرکت در آزمون، ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی است. ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به صورت کاملا اینترنتی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام می توانید مقاله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را مطالعه کنید.

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به این صورت است که در درجه اول ، باید تابعیت ایرانی داشته باشید. در صورتی که اتباع غیر ایرانی هستید می توانید تحت شرایط صادر شده از مرکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور ، در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ثبت نام کنید. در درجه دوم، باید نمره خیلی خوب در همه درس های پایه ششم یا نمره خوب در یکی از درس ها و خیلی خوب در بقیه درس های پایه ششم کسب کرده باشید. برای آگاهی کامل از تبصره ها و شرایط ثبت نام، می توانید مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را به طور کامل مطالعه کنید.  

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از اسفند ماه شروع شده و تا فروردین ماه ادامه دارد. طبق روال هرساله، مهلت ثبت نام چند روزی نیز تمدید خواهد شد. نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 هم به این صورت است که در ابتدا باید به سامانه ثبت نام مربوط به شهر خود مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام می کنید.  برای کسب اگاهی بیشتر از زمان و نحوه ثبت نام ، می توانید مقاله زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را مطالعه کنید.

 

منابع  و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

همانطور که در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 گفته شد، با آگاهی از سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سال های پیش می توانید با طراحی سوال ها آشنا شوید. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی به شکل چهارگزینه ای از کتاب درسی طرح می شود. به ازای هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی در نظر گرفته می شود. برای آگاهی از مواد درسی ، تعداد و ضریب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم، مقاله منابع و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم97-98 را مطالعه کنید.

 

زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 در تیر ماه می باشد. شرکت در آزمون مدارس  نمونه دولتی بدون ارائه کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد. پس توجه داشته باشید که قبل از شروع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 حتما برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید. داوطلبان دقت کنند که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به صورت کاملا اینترنتی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم که مقاله زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را به طور کامل مطالعه کنید.

 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 هم به صورت اینترنتی بوده و شهر به شهر اعلام می شود. زمان اعلام نتایج حداکثر دو هفته بعد از آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 می باشد. داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند با مطالعه مقاله اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از نحوه دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع بیابند.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :