راهنمای ثبت نام کنکور دکتری

برای مشاوره جهت : راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

سوال درباره نحوه ثبت نام در کنکور دکتری 97، از سوالات متداولی است که گروه مشاوران ما با آن مواجه هستند. این سوالات شامل طیف وسیعی از موضوعات می شود از سایت ثبت نام دکتری 97 تا چگونگی ارسال مدارک تا مشکلات  وارد کردن معدل و یا سوال درباره نحوه پر کردن سهمیه ها و انواع سوالات دیگری که افراد با آنها مواجه هستند. به همین جهت گروه ما تصمیم گرفت مقاله ای در مورد نحوه ثبت نام کنکور دکتری 97 برای شما تدوین کند و امیدواریم که این مطالب بتواند برای شما کمک باشد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زاهنمای ثبت نام کنکور دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه  ثبت نام کنکور دکتری97

اگر می خواهید برای ثبت نام کنکور دکتری97، اقدام کنید اول باید به سایت ثبت نام کنکور دکتری مراجعه کنید. وقتی وارد سایت سازمان سنجش شوید چند زبانه را در سمت راست صفحه می بینید. یکی از این زبانه ها اشاره به گزینه دکتری تخصصی دارد.

 

با انتخاب این زبانه شما وارد انبار اطلاعاتی می شوید که سازمان سنجش آن را در اختیار داوطلبان دکتری گذاشته است. در این مرحله به دنبال دفترچه راهنمای ثبت نام  دکتری 97 باشید. توصیه می کنیم که حتما اطلاعات دفترچه را به طور کامل مطالعه کنید و در صورتی که وقت انجام این کار را ندارید حتما با افراد آگاه در این زمینه مشورت کنید. از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید و از مشاوران خبره ما کمک بگیرید!

هنگامی که مطمئن شدید از همه شرایط و مدارک لازم  ثبت نام کنکور دکتری 97 آگاهی دارید. به عنوان مثال میدانید که سهمیه های کنکور دکتری 97 کدام ها هستند و شما در کدام سهمیه قرار میگیرید و یا از شرایط تاثیر معدل در کنکور دکتری 97 آگاهی دارید، باید اقدام به ثبت نام کنکور دکتری 97 کنید. اگر در موضوعاتی برای ثبت نام کنکور دکتری سوال داشتید یا در مورد قوانین ثبت نام دکتری مشکل داشتید حتما با شماره ثابت 9099071614 با مشاوران ما تماس بگیرید! قدم بعد خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور دکتری 97 است.

هزینه شرکت در کنکور دکتری ۹۷ برابر با شیصد و پنج هزار ریال می باشد. که با پرداخت این مبلغ و وارد نمودن اطلاعات شخصی سریال ثبت‌نام( ۱۲ رقم) را دریافت می کنید. بعد از خرید کارت اعتباری وارد قسمت ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ شوید. برای ورود به سامانه ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ نیاز به  سریال ثبت‌نام( ۱۲ رقم)  داردید که در زمان خرید کارت اعتباری آن را دریافت کرده اید.

 

 

بعد از ورود به سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ با در دست داشتن اطلاعات شخصی خود می توانید ثبت نام را انجام دهید در نظر داشته باشید زمانی ثبت نام شما به اتمام می رسد که کد رهیگیری ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ را دریافت کنید و تا زمانی که این کد را دریافت نکرده اید ثبت نام شما به پایان نرسیده است.

 

مشکلات ثبت نام کنکور دکتری 97

  • گاهی در آپلود عکس دچار مشکل می شویم
  • و یا زمان ثبت اطلاعات تمام میشود و ما هنوز اطلاعاتمان را کاملا ثبت نکرده ایم
  • و یا حتی گمان می کنیم که اطلاعاتمان ثبت نهایی کرده ایم ولی در واقع ما اصلا ثبت نام نکرده ایم چون اطلاعاتمان ثبت نهایی نشده اند.
  • حتما معدل باید درست وارد شود. زیرا در صورت عدم مغایرت معدل مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد قبولی شما باطل می شود.
  •  

در صورتی که به مشکل با سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97 برخورد کردید. نگران نباشید!!! برای رفع این مشکلات با افراد خبره ما تماس بگیرید تا ثبت نامتان را برای شما انجام دهند. راه تماس با این افراد خبره تماس تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 است. 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری 97

در این بخش از مقاله پاسخ آن دست از داوطلبان کنکور دکتری را پاسخ میدهیم که در موقع ثبت نام در ثبت اطلاعات خود اشتباهی داشته اند اگر تمدید مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 تمام نشده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور دکتری می توانید ثبت نام خود را انجام اصلاح کنید.

 

حتی اگر زمان ثبت نام در کنکور 97 هم تمام شده شما هنوز راهی برای اصلاح ثبت نام خود دارید. نگران نباشید!!!!

 

شما می توانید از طریق سایت سازمان سنجش درخواست خود را برای اصلاح اطلاعات ثبت نامی اعلام کنید. اگر برای ارسال درخواست برای سازمان سنجش دچار مشکل شدید حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا برای شما درخواست را بفرستند و پیگیری کنند. از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید!

 

برای مشاوره جهت اطلاع از راهنمای ثبت نام کنکور دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :