اعلام میزان تاثیر امتحان نهایی در «کنکور سراسری»

برای مشاوره جهت : اعلام میزان تاثیر امتحان نهایی در «کنکور سراسری»

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

بطحایی گفت: درباره افزایش میزان تاثیر دروس امتحان نهایی در کنکور سراسری نیز جلساتی برگزار شده، اما هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم البته این میزان تا پایان اسفندماه مشخص خواهد شد.

بزودی؛ اعلام میزان تاثیر امتحان نهایی در «کنکور سراسری» بطحایی گفت: درباره افزایش میزان تاثیر دروس امتحان نهایی در کنکور سراسری نیز جلساتی برگزار شده، اما هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم البته این میزان تا پایان اسفندماه مشخص خواهد شد. خبرگزاری ایسنا: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه جدول دروس امتحان نهایی هنوز بسته نشده، ولی اصرار ما این است که تعداد دروس افزایش پیدا نکند، زیرا برای دانش آموزان بار روانی دارد، گفت: درباره افزایش میزان تاثیر دروس امتحان نهایی در کنکور سراسری نیز جلساتی برگزار شده، اما هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم، البته این میزان پیش از اسفندماه مشخص خواهد شد.محمد بطحایی در حاشیه همایش بزرگ باغبانان بوستان تربیت با بیان اینکه بخشی از مطالبات فرهنگیان به زودی پرداخت خواهد شد، درباره طرح رتبه بندی فرهنگیان گفت: رتبه بندی معلمان یک تکلیف قانونی است که مجلس شورای اسلامی بر عهده وزارت آموزش و پرورش گذاشته است. آموزش و پرورش در حال آماده سازی طرحی برای رتبه‌بندی معلمانجزییات سرانه پرداختی به مدارس را نمی‌توانیم اعلام کنیموی افزود: بودجه کنونی برای اجرای رتبه بندی از مهرماه سال ۹۷ کفاف نمی‌دهد. ما در حال آماده سازی طرحی هستیم که باید آن را با مجلس در میان بگذاریم.وزیر آموزش و پرورش درباره سرانه مدارس نیز اظهار کرد: بخشی از سرانه مدارس پرداخت شده، اما نمی‌توانم جزئیات آن را بیان کنم.وی درباره مصوبه منع آزمون در دوره ابتدایی و استفاده از کتب کمک آموزشی در مدارس ابتدایی گفت: این مصوبه هنوز رسما ابلاغ نشده است، اما توقع دارم که مدارس با توجه به انتشار اخبار در هفته‌های اخیر آن را مورد توجه قرار دهند. از همکاران خود درخواست می‌کنم هیچ کتابی به اجبار برای خانواده‌ها تجویز نکنند و آزمونی برگزار نشود، زیرا این اقدام، اختلال جدی در نظام آموزشی کشور ایجاد خواهد کرد.وی درباره اسکان نوروزی فرهنگیان نیز گفت: اسکان فرهنگیان همانند سنوات گذشته انجام می‌شود البته تلاش می‌کنیم کیفیت این فضا‌ها بهبود یابد.بطحایی ادامه داد: مراکز اسکان نوروزی آموزش و پرورش مختص فرهنگیان است، اما در برخی مواقع تعداد مراکز اقامتی آزاد کفاف تعداد مهمانان را در برخی شهر‌ها نمی‌کند و آموزش و پرورش برای کمک، مراکز اسکان خود را در اختیار مهمانان غیر فرهنگی قرار می‌دهد.وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیز عنوان کرد: رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی صرفا مختص آموزش و پرورش نیست. امسال طرح نماد را با پوشش بالاتری آغاز کردیم و آموزش به خانوده‌ها از طریق تلویزیون تعاملی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به صورت جدی‌تر دنبال می‌شود و در دستورکار است.بطحایی افزود: طرح نماد می‌تواند در حوزه پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی موثر باشد. افزایش تاثیر دروس امتحان نهایی در کنکور سراسری تا پایان امسال مشخص می‌شودوی با اشاره به افزایش تعداد دروس امتحان نهایی نیز اظهار کرد: جدول دروس امتحان نهایی هنوز بسته نشده، ولی اصرار ما این است که تعداد دروس افزایش پیدا نکند، زیرا برای دانش آموزان بار روانی دارد. درباره افزایش میزان تاثیر دروس امتحان نهایی در کنکور سراسری نیز جلساتی برگزار شده، اما هنوز به جمع بندی نرسیده‌ایم البته این میزان تا پایان اسفندماه مشخص خواهد شد. منبع : فردا نیوز

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام میزان تاثیر امتحان نهایی در «کنکور سراسری»" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :