ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ارومیه 97-98

برای مشاوره جهت : ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ارومیه 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مدارس نمونه دولتی مدارسی هستند که از سال1370شروع به فعالیت نموده و از نظر آموزشی و کیفیتی طبق انتخاب وزارت آموزش و پرورش عنوان نمونه به آن اطلاق گردیده است. امروزه این مدارس نیز در تمامی رشته‌ها از طریق آزمون ورودی هماهنگ دانش آموز میپذیرد.مزایای تحصیل در این مدارس کیفیت مطلوب آموزش و افزایش توان علمی در بهینه سازی زیرساخت آموزشی کلیه دروس و موفقیتهای بعدی در مقاطع بالاتر میباشد.در این مقاله برآنیم اطلاعاتی در خصوص ثبت نام این مدارس در استان ارومیه ارائه نماییم

تلگرام کنکور سراسری

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ارومیه

هرساله درمقطع نهم به دهم از اواسط اسفند تا اواسط فروردین ماه به مدت یک ماه زمان بندی تقریبی ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی انجام میپذیرد. ویرایش اطلاعات ثبت نامی معمولا دراواسط اردیبهشت ماه انجام میگردد.زمان برگزاری آزمون در نیمه اول تیر ماه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از ازمون میباشد. نحوه ثبت نام دراین آزمون، به صورت اینترنتی و در پایگاه اینترنتی به نشانیwww.tehranedue.com صورت میپذیرد.

 

ضوابط و مراحل ثبت نام درآزمون نمونه دولتی نهم به دهم ارومیه

بر اساس مفاد مندرج در دفترچه شرایط لازم برای شرکت در آزمون ارومیه حداقل معدل 17در نوبت اول در سال تحصیلی قبل از ثبت نام میباشد .ثبت نام دانش آموزان ایرانی که در مدارس خارج از کشور تحصیل مینمایند با ارایه گواهی اشتغال به تحصیل توسط وکیل قانونی بلامانع میباشد.ثبت نام فقط در یک رشته از شاخه های نظری امکان پذیر میباشد در مناطقی که امکان ثبت نام در دو واحد آموزشی امکان پذیر است (واحد دوم یعنی دوره دوم متوسطه) دانش آموزان در هر دو واحد میتوانند ثبت نام نمایند.

 

منابع آزمون نمونه دولتی ارومیه

پیامهای آسمان ضریب2،فارسی ضریب2،عربی ضریب1،مطالعات اجتماعی ضریب 1،زبان انگلیسی ضریب1،علوم تجربی ضریب2،ریاضیات ضریب3،مجموعا با صد سوال میباشد .لازم به ذکر است که اقلیت های دینی طبق کتب دینی ویژه خود پاسخ میدهند.

 

نحوه اعمال سهمیه آزمون نمونه دولتی ارومیه

اولیت اول فرزندان شاهد،اولویت دوم فرزندان جانباز 50درصد به بالاو ازادگان با سابقه بیش از 3 سال اسارت ، اولیت سوم فرزندان جانباز 25درصد تا 49 درصد و ازادگان با سابقه بیش از 6ماه اسارت، اولیت چهارم فرزندان جانباز زیر 25درصد و آزادگان کمتر از 6ماه اسارت.شرط بهرمندی از سهمیه کسب حداقل 70درصد نمراه تراز کسب شده آخرین فرد قبولی است

 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ارومیه

هفته اول مرداد ماه خواهد بود و و تا ده روز پس از اعلام نتایج ثبت نام در مدارس مذکور برای قبول شدگان ادامه خواهد داشت

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ارومیه 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :