نتیجه اولیه کنکور 96 تا 15مرداد اعلام می شود

برای مشاوره جهت : نتیجه اولیه کنکور 96 تا 15مرداد اعلام می شود

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: نتیجه اولیه آزمون سراسری 96 تا 15 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد

تلگرام کنکور سراسری

 

به گزارش تله مشاور به نقل از  بولتن نیوز، حسین توکلی روز شنبه  افزود: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده نتیجه اولیه آزمون سراسری 96 برای تمامی شرگت کنندگان در گروههای مختلف، به صورت کارنامه تنظیم و تا 15 مرداد اعلام می شود. وی انتشار برخی اخبار مبنی بر اعلام نتایج اولیه کنکور امسال در هفته پیش رو را رد کرد و افزود: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی، بر اساس برنامه زمانی مربوط ، می توانند کدرشته محل های مورد علاقه خود از تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به جز دانشگاه آزاد اسلامی را به ترتیب اولویت انتخاب کنند. توکلی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون سراسری امسال در نیمه دوم شهریورماه 96 اعلام می شود، ادامه داد: آزمون سراسری سال 1396 برای پذیرش در دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی ، پردیس های فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (در صورت اعلام ظرفیت از سوی وزارت آموزش و پرورش) و کدرشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده است. برای شرکت در آزمون سراسری سال 96 در مجموع تعداد 929 هزار و 791 داوطلب ثبت نام کردند و در نهایت برای یک میلیون و 93 هزار و 197 کارت ورود به جلسه آزمون صادر شد که از این تعداد، تعداد 657 هزار و 613 کارت برای داوطلبان زن و تعداد 435 هزار و 584 کارت برای داوطلبان مرد بود. ازمون سراسری 96 برای تمامی گروههای آزمایشی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای 15 و16 تیرماه در 372 شهرستان برگزار شد.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "نتیجه اولیه کنکور 96 تا 15مرداد اعلام می شود" امتیاز داده اند | امتیاز: 5.0 از 5
  • علی درانی
    امتیاز 5 از 5

    اعلام نتایج امده

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام بله نتایج اعلام شده

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :