نتایج اولیه کنکور سراسری | اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96

برای مشاوره جهت : نتایج اولیه کنکور سراسری | اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

به گزارش تله مشاور و به نقل از سازمان سنجش، این سازمان اطلاعیه رسمی، درباره تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 96 و دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96 منتشر کرد که به شرح زیر است :

تلگرام کنکور سراسری

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه کنکور سراسری ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۵ مرداد ۹۶  بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از ۱۹ مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: دفترچه انتخاب رشته از روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و از روز دوشنبه ۱۶ مرداد نیز در باجه های روزنامه فروشی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

توکلی گفت: انتخاب رشته کنکور ۹۶ برای مجازین به انتخاب رشته نیز از روز ۱۹ مردادماه آغاز می شود و تا ۲۳ مردادماه ۹۶ ادامه خواهد داشت.

به گزارش مهر، آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه در  ۳۷۲ شهرستان و ۴۷۸ حوزه امتحانی در کشور و ۲۷ حوزه در ۲۳ کشور دنیا با حضور ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب برگزار شد.

منبع : خبرنگاران جوان

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "نتایج اولیه کنکور سراسری | اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان اعلام نتایج، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.0 از 5
  • پدرام
    امتیاز 4 از 5

    با سلام می خواستم بپرسم که آیا همه رشته ها با هم اعلام می شن یا از ۱۵ شروع می شه و هر کدوم در روز های متفاوتی اعلام می شن؟

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام بله بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش جواب تمام کنکور های سراسری با هم در تاریخ 15 روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :