ثبت نام بدون کنکور | ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

برای مشاوره جهت : ثبت نام بدون کنکور | ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد های باعث شده هر ساله متقاضیان زیادی از جمله شاغلین ، به دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا علاقه مند شوند. ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی انجام می پذیرد. در مورد ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در مقطع کارشناسی ارشد فعلا تصمیم نهایی از سوی مسئولان گرفته نشده است. روند کلی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 خواهد بود که در ادامه به زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 و نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 خواهیم پرداخت. توصیه می کنیم قبل از ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مقاله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی ما را مطالعه فرمایید.

تلگرام کنکور سراسری

برای ثبت نام و اطلاع از آدرس و رشته های تمام واحد های علمی کاربردی می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس حاصل فرمایید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

برای بیان دقیق تر نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 آن را در دو بخش کاردانی و کارشناسی تقسیم کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مثاله ثبت نام بدون کنکور ما را مطالعه فرمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در مقطع کاردانی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارد. در واقع داوطلبانی که در هنرستان ها و مراکز فنی حرفه ای موفق به اخذ مدرک دیپلم شده اند می توانند به راحتی در دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 ثبت نمایند. نکته مهم دیگری که داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 باید مد نظر داشته باشند این است که بدون توجه به رشته ای که دیپلم خود را گرفته اند می توانند بدون محدودیت در رشته دیگری در مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 مشغول به تحصیل شوند.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در مقطع کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در مقطع کارشناسی در واقع همان مقطع کاردانی به کارشناسی است به این معنی که برای ورود به دوره کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 حتما باید مدرک کاردانی داشت. در واقع مقطع کارشناسی به طور پیوسته در دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 ارائه نمی شود. اما برای ورود به دوره کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 با توجه به این که تغییر رشته در دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 مجاز است ، لزومی ندارد که رشته دوره کاردانی و دوره کارشناسی فرد متقاضی با هم مطابقت داشته باشند.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

زمان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در دو نوبت انجام می شود. همانطور که گفتیم دانشگاه علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه دانشجو پذیرش می کند. زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 به قرار زیر است.

 

ورودی مهر ماه بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

زمان ثبت نام ورودی مهر ماه بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 از دهه اول مرداد ماه شروع شده و تا شهریور  ماه 96 ادامه خواهد داشت.

 

ورودی بهمن ماه بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97

زمان ثبت نام ورودی بهمن ماه بدون کنکور علمی کاربردی صومعه سرا 96-97 از اوایل بهمن ماه شروع شده و تا اواسط بهمن ماه 96 ادامه خواهد داشت.

 

آدرس واحد های علمی کاربردی صومعه سرا ۹۶-۹۷

همانطوری که می دانید تعداد واحد های علمی کاربردی صومعه سرا بسیار زیاد بوده که در این مقاله قادر نیستیم که آدرس تمام واحد های علمی کاربردی صومعه سرا و رشته هایی که هر واحد اراعه می دهد را بیان کنیم. می توانید رای اطلاع دقیق از آدرس تمام واحد های صومعه سرا و رشته هایی که هر واحد اراعه می دهد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. می توانید باری کسب اطلاعات بیشتر

 

برای ثبت نام و اطلاع از آدرس و رشته های تمام واحد های علمی کاربردی می توانید با کارشناسان متخصص ما از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام بدون کنکور | ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی صومعه سرا 96-97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :