ثبت نام بدون کنکور| رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب96

برای مشاوره جهت : ثبت نام بدون کنکور| رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در سال های اخیر ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب علاوه بر روش مرسوم که قبولی در کنکور سراسری برای ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب بود، امکان ثبت نام  بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب نیز امکان پذیر شده است . از همین رو ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب طرفداران زیادی پیدا کرده است. رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 شانس مجددی برای آن دسته از داوطلبانی است که وقت کافی برای آمادگی لازم برای قبولی در آزمون کنکور سراسری 96 را نداشته اند. رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96  همچنین برای شاغلان که فرصت کافی برای حضور در کلاس های مستمر را ندارند، موقعیت بسیار مناسبی خواهد بود.

تلگرام کنکور سراسری

 

جهت ثبت نام در دانشگاه پیام نور و آگاهی از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید

 

تحصیل بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب ۹۶

در سال های قبل رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب تنها دوره فراگیر را شامل می شد اما از دو سال گذشته پذیرش بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب بر اساس سوابق تحصیلی نیز برای علاقمندان ممکن شده است. در ادامه به زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 خواهیم پرداخت و پس از آن لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب را در جدولی خلاصه کرده ایم.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96

ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 در دو زمان مرداد ماه و آبان ماه به ترتیب برای تحصیل بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 در دو دوره مهر و بهمن ماه انجام می شود. برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب 96 برای ورودی مهر و بهمن ماه می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 ورودی مهر ماه

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل هایی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، عنوان پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در آن ها ذکر شده است را در می توانید در فرم انتخاب رشته اینترنتی کنکور سراسری وارد نماید. می توانید برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب ۹۶ با کارشناسان  ما تماس بگیرید. در صورت برخورد با هر گونه مشکل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تهران غرب 96 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 ورودی بهمن ماه

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 در ورودی بهمن ماه  در واقع همان دوره تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور محسوب می شود که در آبان ماه دفترچه ای از سوی سازمان سنجش تحت عنوان لیست رشته های تکمیل ظرفیت بدون کنور پیام نور واحد تهران غرب 96 مختلف منتشر خواهد شد و متقاضیان از میان رشته محل های این دفترچه، حق انتخاب 50 رشته محل را خواهند داشت. می توانید برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب ۹۶ با کارشناسان ما  تماس بگیرید قبل از این که به معرفی رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 بپردازیم لازم است برای متقاضیان شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور  واحد تهران غرب ۹۶ را بیان کنیم.

 

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور  پیام نور واحد تهران غرب 96

هر متقاضی برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 باید یکی از مدارک زیر را دارا باشد :

1- مدراک پیش دانشگاهی

2- دیپلم چهار ساله نظام قدیم

3- مدراک کاردانی ( فوق دیپلم )

 

چون رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 تنها در مقطع کارشناسی ارائه شده است لذا برای داوطلبانی که دیپلم فنی حرفه ای دارند این امکان وجود ندارد که در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور به تحصیل خود ادامه بدهند. به این دسته از داوطلبان که متقاضی تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های دیگر هستند توصیه می شود به مقاله های رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ۹۶ مراجعه فرمایند.

 

جهت ثبت نام در دانشگاه پیام نور و آگاهی از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید

 

 

رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96

 

 رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب 96 گروه انسانی

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد تهران غرب

تعاون و رفاه اجتماعی

50

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد تهران غرب

روزنامه نگاری

50

 

 

در رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب فقط گروه انسانی دیده می شود.

 

 

جهت ثبت نام در دانشگاه پیام نور و آگاهی از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام بدون کنکور| رشته های بدون کنکور پیام نور واحد تهران غرب96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :