ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶

برای مشاوره جهت : ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

در سال های اخیر ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد پیشوا علاوه بر روش مرسوم که قبولی در کنکور سراسری برای ثبت نام دانشگاه پیام نور واحد پیشوا بود، امکان ثبت نام بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا نیز امکان پذیر شده است . از همین رو ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد پیشوا طرفداران زیادی پیدا کرده است. رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 شانس مجددی برای آن دسته از داوطلبانی است که وقت کافی برای آمادگی لازم برای قبولی در آزمون کنکور سراسری 96 را نداشته اند. رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 همچنین برای شاغلان که فرصت کافی برای حضور در کلاس های مستمر را ندارند، موقعیت بسیار مناسبی خواهد بود.

تلگرام کنکور سراسری

جهت ثبت نام در دانشگاه پیام نور و آگاهی از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید

 

تحصیل بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶

در سال های قبل رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا تنها دوره فراگیر را شامل می شد اما از دو سال گذشته پذیرش بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا بر اساس سوابق تحصیلی نیز برای علاقمندان ممکن شده است. در ادامه به زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 خواهیم پرداخت و پس از آن لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد پیشوا را در جدولی خلاصه کرده ایم.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96

ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 در دو زمان مرداد ماه و آبان ماه به ترتیب برای تحصیل بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 در دو دوره مهر و بهمن ماه انجام می شود. برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور واحد پیشوا 96 برای ورودی مهر و بهمن ماه می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 ورودی مهر ماه

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری رشته محل هایی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، عنوان پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در آن ها ذکر شده است را در می توانید در فرم انتخاب رشته اینترنتی کنکور سراسری وارد نماید. می توانید برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶ با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورت برخورد با هر گونه مشکل در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد پیشوا 96 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 ورودی بهمن ماه

ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 در ورودی بهمن ماه در واقع همان دوره تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور محسوب می شود که در آبان ماه دفترچه ای از سوی سازمان سنجش تحت عنوان لیست رشته های تکمیل ظرفیت بدون کنور پیام نور واحد پیشوا 96 مختلف منتشر خواهد شد و متقاضیان از میان رشته محل های این دفترچه، حق انتخاب 50 رشته محل را خواهند داشت. می توانید برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶ با کارشناسان ما تماس بگیرید قبل از این که به معرفی رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 بپردازیم لازم است برای متقاضیان شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶ را بیان کنیم.

 

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96

هر متقاضی برای ثبت نام رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 باید یکی از مدارک زیر را دارا باشد :

1- مدراک پیش دانشگاهی

2- دیپلم چهار ساله نظام قدیم

3- مدراک کاردانی ( فوق دیپلم )

چون رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 تنها در مقطع کارشناسی ارائه شده است لذا برای داوطلبانی که دیپلم فنی حرفه ای دارند این امکان وجود ندارد که در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور به تحصیل خود ادامه بدهند. به این دسته از داوطلبان که متقاضی تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های دیگر هستند توصیه می شود به مقاله های رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۶ و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ۹۶ مراجعه فرمایند.

 

رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96

 

رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا 96 گروه ریاضی

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

علوم کامپیوتر

40

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

فیزیک

40

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد پیشوا 96 گروه تجربی :

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

زیست شناسی

40

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد پیشوا 96 گروه انسانی

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

جغرافیا

50

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

زبان و ادبیات فارسی

50

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

علوم تربیتی

50

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

علوم قرآن و حدیث

50

دانشگاه پیام نوراستان تهران / واحد پیشوا

فقه و مبانی حقوق اسلامی

50

 

 

جهت ثبت نام در دانشگاه پیام نور و آگاهی از رشته های بدون کنکور تمام واحد های دانشگاه پیام نور سال ۹۶ می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام بدون کنکور | رشته های بدون کنکور پیام نور واحد پیشوا ۹۶" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :