زمان انتشار کارنامه نهایی | کارنامه سبز کنکور سراسری 96

برای مشاوره جهت : زمان انتشار کارنامه نهایی | کارنامه سبز کنکور سراسری 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

دکتر حسین توکلی اعلام کرد سه شنبه 28 شهریور ماه کارنامه نهایی کنکور سراسری 96 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت .

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در این باره گفت: «برای همه پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال 96، کارنامه نتیجه نهایی حاوی رتبه داوطلب و همچنین برای آن دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته‌ را تکمیل کرده ولی پذیرفته نشده‌اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کدرشته‌های انتخابی و در بین متقاضیان کد مزبور و نیز سهمیه مربوط و اطلاعات مفید دیگر در روز سه‌شنبه 28 شهریور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.»

توکلی افزود: «داوطلبان بعد از دریافت کارنامه در صورتیکه درباره مندرجات یا انتخاب رشته خود سوال یا تقاضایی داشته باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 مهر منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان، درخواست خود را ثبت کنند.»

او افزود: «همچنین داوطلبان می‌توانند از طریق شماره تلفن 02142163 نیز درخواست‌های خود را در میان بگذارند.»

منبع : آنا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از تعابیر بکار رفته در کارنامه نهایی کنکور سراسری 96 و پاسخ به ابهامات خود در این باره می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور تماس گرفته تا کارشناسان این مرکز با مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی تان نمایند . برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی  کلیک کنید. برای اطلاع از قوانین و شرایط نقل و انتقال  و میهمانی دانشگاه سراسری سال ۹۶ و شرایط و قوانین نقل و انتقال دانشگاه های آزاد سال ۹۶ کلیک کنید.

 

قوانین و شرایط نقل و انتقال  و میهمانی دانشگاه سراسری سال ۹۶

 

شرایط و قوانین نقل و انتقال دانشگاه های آزاد سال ۹۶

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان انتشار کارنامه نهایی | کارنامه سبز کنکور سراسری 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :