شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای مشاوره جهت : شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد در سال 96 در مقطع کارشناسی پیوسته به دو صورت با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد و با توجه به امکانات بسیاری که دانشگاه آزاد دارد میتواند به خوبی پاسخگوی نیاز دانشجویان در مراکز و دانشگاه های خود باشد. داوطلبان در هر رشته ای که علاقه مندند می توانند ثبت نام کنند و حتما نیاز نیست که مدرک دیپلمشان با رشته دانشگاهی همخوانی داشته باشد. به فرض مثال اگر داوطلبی فارغ التحصیل رشته انسانی است اما علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته مهندسی برق است بدون هیچ گونه شرایط خاصی و محدودیتی می تواند در رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد ثبت نام کند. در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی هیچ گونه تاثیری در قبولی شما ندارد بدین صورت که فقط یک حق انتخاب رشته دارید و در آن رشته نیز حتما قبول می شوید.

تلگرام کنکور سراسری

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 96

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96 به صورت کاملا اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org انجام میگیرد. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 96  ابتدا باید یک کارت اعتباری بخریم. این کارت اعتباری حاوی شناسه و رمز ثبت نامی مورد نیاز برای ثبت نام است که آن را در سایت وارد میکنیم. در ادامه با وارد کردن مشخصات فردی و انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه مورد نظر ثبت نام اولیه خود را کامل می کنیم و در پایان یک رسید ثبت نامی را دریافت می کنیم که باید آن را نزد خود نگه داریم. در نهایت در زمان اعلام شده از طرف دانشگاه آزاد، رسید دریافت شده را به همراه مدارک لازم دیگر برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تحویل داده و ثبت نام خود را نهایی می کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد" امتیاز داده اند | امتیاز: 4.0 از 5
  • زیبا فریبا
    امتیاز 4 از 5

    برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید چیکار کنیم؟

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    در تاریخ اعلام شده، اقدام به ثبت نام فرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :