تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۶ | سهمیه بسیج فعال

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۶ | سهمیه بسیج فعال

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

قبولی در رشته دندانپزشکی از اولیت های اول اکثر داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری تجربی  96 محسوب می شود. از آنجایی که پس از اعلام نتایج کنکور سراسری 96 و دانشگاه آزاد 96 عده زیادی از این داوطلبان به دلیل ظرفیت پایین رشته های پزشکی و پیراپزشکی نتوانسته اند در شته مورد علاقه خود قبول شوند. یا از رشته یا محلی که در آن قبول شده اند ناراضی هستند. شرکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ شانس مجددی برای این داوطلبان برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی است. داوطلبانی که دارای سهمیه بسیج   فعال هستند برای قبولی در رشته های دکتری عمومی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، 95 درصد تراز آخرین فرد قبول شده و برای سایر رشته ها کافی است که تنها 90 درصد تراز آخرین فرد قبول شده در رشته محل مورد علاقه خود را کسب نماید تا بتواند در رشته محل مورد علاقه خود ادامه تحصیل بدهند. رشته های ارائه شده در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد آن دسته از رشته هایی هستند که در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 ظرفیتشان به هر دلیل تکمیل نشده است. برای اطلاع از اینکه رشته دندانپزشکی در کدام یک از واحد های دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت داشگاه آزاد ارائه می شود باید دفترجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  96 را ملاحظه نمایید. در این مقاله بر اساس تراز آخرین نفرات قبول شده در تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد، تراز مورد نیاز برای قبولی در تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد 96 را برای شما نمایش میدهیم. برای اطلاع از رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال کلیک نمایید.  برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال 96

در جدول زیر می توانید آمار تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی داشگاه آزاد با سهمیه بسیج فعال را مشاهده کنید. این آمار را در جدول در سه عنوان خوشبینانه، بد بینانه و منطقی تقسیم کرده ایم. دلیل این دسته بندی این است که با توجه به تراز قبولی سال های گذشته در تکمیل ظرفیت دانشگاه های آزاد به طور معمول افت پیدا می کند ولی در مواردی نیز دیده شده که تراز  قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه با افزایش همراه بوده است. این دسته بندی می تواند کمک شایانی را با مقایسه تراز خود با محدوده هایی که در جدول مشاهده می کنند به شما بکند تا قبولی خود را در دانشگاه های آزاد تضمین کنید.

 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد 96 در سهمیه بسیج فعال

محل

تراز قبولی با احتمال زیاد

تراز قبولی با احتمال متوسط

تراز قبولی  با احتمال کم

دندانپزشكي - دکتري عمومي / واحد تبريز

9553

تا

9628

9504

تا

9552

9428

تا

9503

دندانپزشكي - دکتري عمومي / واحد شيراز

9511

تا

9586

9462

تا

9510

9386

تا

9461

دندانپزشكي - دکتري عمومي / واحد دندانپزشکي تهران

9482

تا

9557

9433

تا

9481

9357

تا

9432

دندانپزشكي - دکتري عمومي / واحد بروجرد

9361

تا

9436

9312

تا

9360

9236

تا

9311

دندانپزشكي - دکتري عمومي / واحد اصفهان(خوراسگان)

9314

تا

9389

9265

تا

9313

9189

تا

9264

 

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد 96

اطلاعاتی که در این مقاله ملاحضه نمودید آماری از رنج قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد در سهمیه بسیج می باشد،   برای اطلاع از آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد۹۶  سایر رشته ها کلیک کنید.  متقاضیان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می توانند با کلیک بر روی آخرین رتبه  و تراز قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ از آمار قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسرسی آگاه شوند. متقاضیان سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال نیز می توانند با کلیک بر روی لینک های زیر از آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت در سهمیه خود مطلع شوند.

 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی   دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران 96 

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی   دانشگاه آزاد سهمیه ایثارگران 96

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی   دانشگاه آزاد  96

رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی   دانشگاه آزاد   96

 

تمامی رتبه و ترازهای آخرین نفرات قبولی در تکمیل ظرفیت با توجه به تجربیات  سال گذشته میباشد شما میتوانید برای آگاهی از احتمال قبولی خود در رشته محل مورد نظرتان با توجه به سهمیه ها و قوانین از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید و با کارشناسان  مشاوره تحصیلی تکمیل ظرفیت دانشگاه صحبت کنید.

 

 

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی دانشگاه آزاد ۹۶ | سهمیه بسیج فعال" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :