آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه ازاد سهمیه ایثارگران 96

برای مشاوره جهت : آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه ازاد سهمیه ایثارگران 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

پس از اعلام نتایج دانشگاه آزاد 96   با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان کنکور 96 نتوانسته اند در رشته محل مورد علاقه خود قبول شوند، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 فرصت دیگری در اختیار داوطلبان ادامه تحصیل در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای که در اتتخاب رشته کنکور سراسری 96 یا اتخاب رشته دانشگاه آزاد موفق به پذیرش در رشته مهندسی بهداشت حرفه ای نشده اند یا از محل پذیرش خود راضی نیستند، قرار داده است. . رشته های ارائه شده در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ آن دسته از رشته هایی هستند که در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 ظرفیتشان به هر دلیل تکمیل نشده است. برای اطلاع از اینکه رشته مهندسی بهداشت حرفه ای در کدام یک از واحد های دانشگاه آزاد در تکملی ظرفیت داشگاه آزاد ارائه می شود باید دفترجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  96 را ملاحظه نمایید. در این مقاله سعی داریم تا تراز آخرین نفرات قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را که دارای سهمیه ایثارگران هستند ارائه دهیم. همانطور که می دانید سهمیه ایثارگری در کنکور 96 به دوسته تقسم شده که شامل سهمیه 26 درصد ایثارگران و سهمیه 5 درصد ایثارگران است. به همین دلیل در ادامه تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد در دو دسته مجزا اراعه می شود.  برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

تلگرام کنکور سراسری

 

آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد

همانطوری که در بالا نیز گفتیم سهمیه ایثارگران در دو دسته  سهمیه 5 درصدی ایثارگران و سهمیه 25 درصدی ایثارگران در جداول زیر در اختیارتان قرار می دهیم تا برای متقاضیان شرکت کننده در تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد 96 که دارای سهمیه ایثارگران هستند. . این آمار را در جدول در سه دسته تقسیم کرده ایم. دلیل این دسته بندی این است که با توجه به تراز قبولی سال های گذشته در تکمیل ظرفیت دانشگاه های آزاد به طور معمول افت پیدا می کند ولی در مواردی نیز دیده شده که تراز قبولی دانشگاه آزاد در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه با افزایش همراه بوده است. این دسته بندی  می تواند کمک شایانی را با مقایسه تراز خود با محدوده هایی که در جدول مشاهده می کنند به شما بکند تا قبولی خود را در دانشگاه های آزاد تضمین کنید.

 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای سهمیه ایثارگران 25 درصد دانشگاه آزاد 96

تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای سهمیه ایثارگران 25 درصد دانشگاه آزاد 96

رشته محل

تراز قبولی با احتمال زیاد

تراز قبولی با احتمال متوسط

تراز قبولی با احتمال کم

مهندسي بهداشت حرفه اي / واحد پزشکي تهران

4887

تا

4962

4838

تا

4886

4762

تا

4837

                   

 

تماس با کارشناسان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت        9099071614

 

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد 96

اطلاعاتی که در این مقاله ملاحضه نمودید آماری از رنج قبولی تکیمل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد در سهمیه ایثارگران می باشد. برای اطلاع از آخرین تراز و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد۹۶  سایر رشته ها کلیک کنید. متقاضیان شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می توانند با کلیک بر روی آخرین و تراز تراز قبولی قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری از آمار قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سرارسی آگاه شوند. متقاضیان سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال نیز می توانند با کلیک بر روی لینک های زیر از آخرین تراز و تراز قبولی تکمیل ظرفیت در سهمیه خود مطلع شوند.

 

تراز قبولی تکمیل ظرفیت بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد 96

تراز قبولی تکمیل ظرفیت بهداشت حرفه ای دانشگاه آزاد 96

 

اگر با مطالعه مقالات به پاسخ سوالتان در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد یا تکیمل ظرفیت کنکور سراسری نرسیده اید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور تماس گرفته تا کارشناسان با مشاوره تحصیلی تلفنی راهنماییتان کنند.

تماس با کارشناسان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت           9099071614

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه ازاد سهمیه ایثارگران 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.0 از 5
  • مهسا
    امتیاز 3 از 5

    سلام خسته نباشید .با تراز 5200 .در سهمیه 5 درصدی ایثارگران چقدر احتمال داره بهداشت حرفه ای آزاد واسه تکمیل ظرفیت نیمسال اول امسال قبول بشم ؟مازادش چطور؟برا محیط یا عمومی چی شانس ندارم؟مرسی

    پاسخ دهنده : مشاوران سایت

    سلام احتمال قبولی شما در رشته بهداشت عمومی بیشتر هست

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :