آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد

برای مشاوره جهت : آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مهندسی کامپیوتر - نرم افزار در رشته ی ریاضی، جزء یکی از پر طرفدار ترین و پر متقاضی ترین رشته ها محسوب می شود که داوطلبان می توانند با استفاده از تکمیل ظرفیت رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار، شانس خود را برای قبولی در این رشته امتحان کنند. داوطلبان باید با توجه به دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از میان رشته محل های نام برده شده انتخاب رشته نماید. همانطور که می دانید، معیار دانشگاه آزاد برای قبولی، تراز است و اطلاع از آخرین تراز قبولی در رشته ی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار، به اولویت بندی در تکمیل ظرفیت به داوطلبان کمک می کند. در این مقاله، آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد را به شما داوطلبان عزیز ارائه می کنیم. در صورتی که در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار تراز بالایی کسب کرده اید، پیشنهاد می کنیم که علاوه بر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم شرکت کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای اطلاع از آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران مرکزي

6256

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب

6050

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران جنوب

5400

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران مرکزي

5321

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران شمال

5001

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

 

 

برای اطلاع از آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :