تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی صنایع دانشگاه آزاد بسیج فعال 96

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی صنایع دانشگاه آزاد بسیج فعال 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت مهندسي صنایع دانشگاه آزاد برای داوطلبان فرصتی ایجاد کرده است که بتوانند شانس خود را برای انتخاب رشته امتحان کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به سه دسته ی عادی، بسیج فعال و ایثارگران تقسیم می شود. داوطلبانی که از سهمیه بسیج فعال استفاده می کنند، برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، تنها باید 95 درصد تراز آخرین نفر قبول شده را به دست آورند. هرساله به طور معمول برخی از رشته های دانشگاه های آزاد پر نشده و از طرف دانشگاه های آزاد برای تکمیل ظرفیت ارائه شده و داوطلبان می توانند با مطالعه ی دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد لیستی از محل های موجود را مشاهده کنند. در این مقاله، آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي صنایع دانشگاه آزاد با سهمیه بسیج فعال را ارائه می کنیم. در صورتی که در رشته مهندسي صنایع تراز بالایی کسب کرده اید، پیشنهاد می کنیم که علاوه بر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم شرکت کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای اطلاع از آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي صنایع دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیری.

 

 

جدول آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي صنایع دانشگاه آزاد 96

مهندسي صنايع / واحد تهران جنوب

6215

مهندسي صنايع / واحد تهران مرکزي

5973

مهندسي صنايع / واحد تهران شمال

5351

مهندسي صنايع / واحد تهران غرب

5005

مهندسي صنايع / واحد کرج

4294

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

 

برای اطلاع از آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي صنایع دانشگاه آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بکیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی صنایع دانشگاه آزاد بسیج فعال 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :