تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد سهمیه بسیج

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد سهمیه بسیج

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت مهندسي کامپيوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد برای داوطلبان فرصتی ایجاد کرده است که بتوانند شانس خود را برای انتخاب رشته امتحان کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد به سه دسته ی عادی، بسیج فعال و ایثارگران تقسیم می شود. داوطلبانی که از سهمیه بسیج فعال استفاده می کنند، برای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، تنها باید 95 درصد تراز آخرین نفر قبول شده را به دست آورند. هرساله به طور معمول برخی از رشته های دانشگاه های آزاد پر نشده و از طرف دانشگاه های آزاد برای تکمیل ظرفیت ارائه شده و داوطلبان می توانند با مطالعه ی دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد لیستی از محل های موجود را مشاهده کنند. در این مقاله، آخرین تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي کامپيوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد با سهمیه بسیج فعال را ارائه می کنیم. در صورتی که در رشته مهندسي کامپيوتر - نرم افزار تراز بالایی کسب کرده اید، پیشنهاد می کنیم که علاوه بر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم شرکت کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي کامپيوتر - نرم افزار میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

جدول تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي کامپيوتر - نرم افزار  دانشگاه آزاد سهمیه بسیج فعال

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران مرکزي

5929

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب

5723

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران جنوب

5073

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران مرکزي

4994

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران شمال

4674

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

 

برای اطلاع از تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسي کامپيوتر - نرم افزار میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد سهمیه بسیج" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :