تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - فناوری اطلاعات آزاد ایثارگران

برای مشاوره جهت : تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - فناوری اطلاعات آزاد ایثارگران

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که قصد دارند شانس خود را برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - فناوری اطلاعات بیازمایند، فرصت خوبی است. سهمیه ی ایثارگران یک جمعیت 50 هزار نفری هستند که با کسب 30 درصد از کل ظرفیت در مرحله ی تکمیل ظرفیتف سهم زیادی در توزیع ظرفیت ها دارند. رشته هایی که در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارائه می شوند، رشته هایی هستند که ظرفیتشان تکمیل نشده است. سهمیه ایثارگران به دو دسته ی 25 درصدی و 5 درصدی تقسیم می شوند که در ادامه به آن می پردازیم. در صورتی که در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - فناوری اطلاعات تراز بالایی کسب کرده اید، پیشنهاد می کنیم که علاوه بر تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد، در تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری هم شرکت کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 جدول تکمیل ظرفیت کامپیوتر آزاد ایثارگران

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران مرکزي

5556

مهندسي کامپيوتر- نرم افزار / واحد تهران جنوب

5350

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران جنوب

4700

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران مرکزي

4621

مهندسي کامپيوتر- فناوري اطلاعات / واحد تهران شمال

4301

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ی اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 کلیک کنید.

 

برای قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار آزاد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

تمامی رتبه ها و ترازهای فوق تخمینی بوده و بر اساس تجربه کارشناسان مشاوره تحصیلی تله مشاور میباشد

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تراز قبولی تکمیل ظرفیت مهندسی کامپیوتر - نرم افزار - فناوری اطلاعات آزاد ایثارگران" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :