نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 96 | اعلام نهایی نتایج آزمون کارشناسی ارشد96

برای مشاوره جهت : نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 96 | اعلام نهایی نتایج آزمون کارشناسی ارشد96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آزمون کارشناسی ارشد 1396 با شرکت بیش از 878 هزار داوطلب در گروه­های آزمایشی مختلف به مدت دو روز طی روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه در 68 حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار شد. سازمان سنجش امسال برای اولین بار اقدام به برگزاری کنکور کارشناسی ارشد به صورت هماهنگ با آزمون کارشناسی ارشد آزاد کرده که تاثیر بسزایی بر داوطلبانی که متقاضی شرکت در هر دو  آزمون هستند دارد. نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد در قالب کارنامه اولیه که شامل نمره تراز، رتبه و درصد اکتسابی در هر درس می­باشد از تاریخ 10 تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد عضو کانال ما شوید

 

بنا بر گفته دکتر توکلی مشاور عالی سازمان سنجش از 878 هزار نفری که برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد96 ثبت­نام کرده بودند 707 هزار و 63 نفر در جلسه آزمون ارشد حاضر شده که از این تعداد 656 هزار و 180 نفر معادل 8/92% مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده­اند. برای مشاهده کارنامه اولیه کنکور ارشد دو روش در نظر گرفته شده که در روش اول داوطلبان می­بایست با داشتن شماره پرونده و کد پیگیری که در هنگام ثبت­نام آزمون کارشناسی ارشد دریافت نموده­اند به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با تکمیل موارد خواسته شده کارنامه علمی اولیه آزمون ارشد خود را مشاهده نمایند.

 

روش اول دریافت نتیجه کنکور کارشناسی ارشد 96

متقاضیان کنکور ارشد سال 96  در روش اول با داشتن شماره پرونده وکد پیگیری ثبت نام خود که در هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی  ارشد سال 96 دریافت کرده اند وارد سامانه شوند و نتیجه ی کنکور خود را مشاهده کنند در صورتی که دسترسی به کد پیگیری ثبت نام خود ندارند می تواند برای مشاهده نتیجه کنکور کارشناسی ارشد سال96خود  روش دوم استفاده کنند. توجه داشته باشید که سازمان سنجش اطلاعات ثبت نام شما از جمله شماره پرونده، کد پیگیری ثبت نام، شماره داوطلب و ...  از طریق پیامک برای شما ارسال میکند.

 

روش دوم دریافت نتیجه کنکور کارشناسی ارشد 96

در روش دوم می توانید با در دست داشتن شماره پرونده، کد ملی و سال تولد خود وارد سامانه شوید به کارنامه خود دسترسی داشته باشید. تنها مشکلی که ممکن است برای شما در هر دو روش با آن روبرو هستید این است که شماره پرونده خود را به هر دلیلی در اختیار نداشته باشید. در صورتی که نتوانستید وارد سامانه سنجش شوید می توانید برای اطلاع از نتیجه خود با کارشناسان متخصص ما در این زمینه تماس بگیرید.

 

نمونه کارنامه اولیه کنکور سراسری ۹۶

پس از ورود به سامانه کارنامه داوطلب قابل مشاهده خواهد بود. در ادامه برای آشنایی بیشتر نمونه یک کارنامه آزمون کارشناسی ارشد آورده شده است.

همانطور که مشاهده می­کنید داوطلب فارغ­التحصیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و در رشته مهندسی نفت مقطع کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کرده و در بین 3124 نفر که در سه گرایش مختلف ثبتنام نموده­اند، در یک گرایش موفق به کسب رتبه 8 گردیده است.

کد مربوط به انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز در انتهای کارنامه قرار داشته و داوطلب با این کد می­تواند نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد نیز اقدام نماید.

 

نتیجه نهایی (انتخاب رشته) کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی 96

بر اساس اخرین اطلاعیه ها نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 در 10 شهریور ماه اعلام خواهد شد. نتیجه ی نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی ۹۶ بعد از این که وارد سامانه شدید به صورت زیر برای شما نمایش داده می شود و محل قبولی شما را مشخص می کند.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سامانه، داوطلبان گرامی می­توانند ضمن تماس از طریق تلفن ثابت با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ از نتیجه خود باخبر شده و یا با استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست خود را مطرح نمایند. کارشناسان ما نیز در سایت و سامانه تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان هستند.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 96 | اعلام نهایی نتایج آزمون کارشناسی ارشد96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :