ثبت نام کنکور سراسری 97

برای مشاوره جهت : ثبت نام کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ثبت نام کنکور سراسری 97  هر ساله توسط سازمان سنجش برای گزینش بهترین دانش آموزان و داوطلبان از میان تعداد زیادی دانش آموز و داوطلب شرکت کننده در کنکور سراسری 97 جهت ورود به دانشگاه برگزار می شود. ثبت نام کنکور سراسری در پنج گروه آزمایشی که شامل گروه های علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، زبان های خارجی و هنر می باشد ، انجام می شود. سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی رشته های اصلی در کنکور سراسری 97 هستند که هر داوطلب حق دارد تنها در یک رشته از این سه رشته ثبت نام کند. دو رشته زبان های خارجی و هنر رشته های شناور کنکور سراسری 97 هستند که داوطلب با توجه به علاقه خود می تواند در یکی و یا هر دوی این رشته ها در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 ثبت نام کند. با توجه به زمان کمی که تا برگزاری کنکور سراسری 97 باقی مانده داوطلبان باید منابع کنکور سراسری 97 با رعایت اصول صحیح برنامه ریزی کنکور سراسری 97 مطالعه نمایند.  پیشنهاد می شود که داوطلبان قبل از ثبت نام در کنکور سراسری 97، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 97 را مطالعه نمایند تا از شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 97 مطلع گردند تا در ادامه مسیر کنکور سراسری 97  دچار مشکل نشوند. در ادامه این مقاله، اطلاعاتی از جمله زمان، نحوه و شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 را در اختیار شما داوطلبان قرار دادیم. یکی از سوالاتی که برای برخی از داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 97 که در حال تحصیل در دانشگاه هستند این است که آیا در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 حق ثبت نام در کنکور 97 را دارند یا نه ؟ توصیه می کنیم که مقاله شرایط انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97 و سوالات متداول انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97  را حتما این دسته از داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ مطالعه نمایند. به داوطلبان دانشگاه آزاد توصیه می کنیم تا مقاله ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 را مطالعه نمایند.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۷  و رفع هر گونه مشکل در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97

زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 طبق اطلاعیه ای که سازمان سنجش منتشر کرده است، ثبت نام کنکور سراسری 97 از 1 بهمن ماه آغاز شده و تا 8 بهمن ادامه خواهد داشت. طبق روال هر ساله، مهلت ثبت نام کنکور سراسری به مدت چند روز از طرف سازمان سنجش تمدید خواهد شد. هر ساله ثبت نام کنکور سراسری در یک بازه زمانی برای افرادی که زمان اعلام شده قادر به ثبت نام نبودند در نظر گرفته می شود. پیشنهاد می شود که داوطلبان ثبت نام خود را به روز های پایانی موکول نکنند و سریع ثبت نام خود را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان ثبت نام کنکور سراسری 97  کلیک کنید. ثبت نام کنکور سراسری 97 به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام کنکور سراسری 97 که در سایت سازمان سنجش قرار دارد انجام می شود. دقت کنید که قبل از ثبت نام، کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و کد سوابق تحصیلی دیپلم خود را دریافت کنید که حین ثبت نام به مشکل بر نخورید. داوطلبان متقاضی ثبت نام در کنکور سراسری 97 باید در ابتدا کارت اعتباری خود را اینترنتی خریداری کنند ( توجه داشته باشید که برای شرکت در هر یک از زیر گروها یک کارت اعتباری و برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی یک کارت اعتباری جدا باید خریداری شود. برای ثبت نام در دانشگاه آزاد نیازی به خرید کارت اعتباری نیست. سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ثبت نام خود را انجام دهند. در آخر، سیستم به شما یک کد رهگیری می دهد که باید آنرا تا زمان قبولی در دانشگاه نگه دارید. توصیه می کنیم که مقاله راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 97 را مطالعه نمایید. هر ساله شاهد داوطلبانی از کنکور سراسری هستم که بعد از ثبت نام در کنکور سراسری متوجه اشتباه وارد کردن بخشی از اطلاعات ثبت نامی کنکور خود می شوند. امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 هم زمان ثبت نام کنکور سراسری 97  و در مدت تمدید شده توسط سازمان سنجش امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی ومهلت ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در کنکور سراسری 97 می توانید مقاله ما را در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 97 مطالعه نمایید.

 

شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97

متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری 97 باید حداقل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم چهار ساله  نظام قدیم و یا فوق دیپلم داشته باشند. توجه داشته باشید که تمام شرایط لازم برای ثب تنام در کنکور سراسری 97 در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 97  وجود دارد.  تاثیر معدل در کنکور 97  و تاثیر معدل در تغییر رشته کنکور سراسری 97 ( داوطلبانی که در کنکور ی به غیر از رشته تحصیلی خود قصد ادامه تحصیل دارند ) را هم در مقاله ای جداگانه توضیح دادیم که می توانید مطالعه کنید. پیشنهاد می کنیم که برای کسب اطلاعات بیش تر، مقالات شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97،  شرایط انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97  و  سوالات متداول انصراف از دانشگاه و شرکت مجدد در کنکور سراسری 97 را به طور دقیق مطالعه نمایید.

 

گروه های آزمایشی کنکور سراسری 97

داوطلبان می توانند در پنج گروه آزمایشی متفاوت کنکور سراسری 97 اقدام به ثبت نام کنند. این گروه ها عبارتند از: ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر. هر داوطلب می تواند در 3 گروه آزمایشی ثبت نام کنند. متقاضیان با توجه به آمادگی و به دلخواه خود در یکی از رشته های ریاضی، تجربی یا انسانی شرکت کنند و هیچ محدودیتی بابت انتخاب رشته امتحانی کنکور سراسری 97 برای آنها وجود ندارد و هنچنین علاوه برا ثبت نام در یکی از رشه های اصلی کنکور سراسری 97 می توانند در یکی یا هر دوی  رشته های شناور زبان یا هنر ثبت نام کنند..  برای شرکت در کنکور هنر و زبان باید کارت اعتباری جداگانه خریداری شود. می توانید با مطالعه مقاله های برنامه ریزی کنکور 97  و منابع کنکور سراسری 97 آمادگی خود را برای کنکور سراسری 97 آماده کنید.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور سراسری 97

زمان برگزاری کنکور آرمون سراسری 97 بعد از گذشت چند سال همزمان شدن با ماه رمضان، به روال اولیه ی خود بازگشته است. کنکور سراسری 97 در روز های پنجشنبه و جمعه، 7 و 8 تیرماه برگزار می شود. طبق روال هر ساله، زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 97 هم در مرداد ماه خواهد بود. نتایج نهایی کنکور سراسری 97 هم به احتمال زیاد در شهریور ماه اعلام خواهد شد. برای اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال تله مشاور شوید.

 

برای ثبت نام کنکور سراسری ۹۷  و رفع هر گونه مشکل در زمان ثبت نام کنکور سراسری 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :