نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۶

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۶

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ بر اساس اعلام سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، یک شنبه 16 مهر اعلام می شود و شما داوطلبان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید با ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نتیجه اعلام شده را مشاهده کنید توجه داشته باشید اگر در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96 شرکت کرده اید برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد کنکور سراسری 96 کلیک کنید. در ادامه نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را برای شما توضیح می دهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

جهت دریافت نتایج تکیمل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خود یا اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد 96

شما تنها به صورت اینترنتی می توانید نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنید و برای مشاهده نتایج ابتدا باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد azmoon.org مراجعه کرده و بر روی "نتیجه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 " کلیک کنید و می توانید با وارد کردن شماره شناسنامه و کد دسترسی انتخاب رشته و یا با وارد کردن اطلاعات فردی نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنید. در ادامه دو روش دسترسی به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را به طور کامل توضیح داداه ایم.

 

 

روش اول : مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد بر اساس کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه

شما با کد دسترسی انتخاب رشته ، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 که در بخش پایین کارنامه اولیه کارشناسی ارشد که یک کد 7 رقمی است. که به عنوان کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد شناخته می شود و شماره شناسنامه خود می توانید نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را مشاهده کنید و اگر به کد دسترسی انتخاب رشته دسترسی ندارید می توانید از روش دوم استفاده کنید و نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنید.

 

روش دوم: مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بر اساس اطلاعات فردی

اگر کد دسترسی انتخاب رشته را در اختیار ندارید می توانید با وارد کردن اطلاعات فردی نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 96 را مشاهده کنید ، توجه کنید که نام و نام خانوادگی خود را همان طور که در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد وارد کرده بودید وارد کنید تا بتوانید نتایج تکمیل ظرفیت ارشد خود را مشاهده کنید.

 

 

اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96

اگر بعد از مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 متوجه هر گونه مشکلی از جمله اشتباه وارد شدن نوع سهمیه و یا هر دلیل قانع کننده ای مبنی بر وجود اشکال در نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 خود دارید. می توانید با ورود به سیستم پاسخگویی دانشگاه آزاد، درخواست اعتراض خود را نسبت به نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 خود ثبت کنید. همچنین می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور تماس بگیرید تا به سرعت به اعتراضات شما نسبت به نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 رسیدگی نمایند و در سیستم ثبت کنند. برای این کار می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی تله مشاور بهرمند شوید.

 

جهت دریافت نتایج تکیمل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خود یا اعتراض به نتایج تکمیل ظرفیت می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۶" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :