اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

زمان ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 ، 22 مهر است و معمولا در هفته دوم ابان نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد اعلام می شود، برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد باید به سایت سازمان سنجش مراجع کنید. برای اطلاع از زمان اعلام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد می توانید عضو کانال تلگرام تله مشاور شوید و به محض انتشار اخبار مربوط از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد مطلع شوید. در ادامه نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را به طور کامل توضیح می دهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد  میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 باید وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و و از منو سمت راست سایت بر روی کارشناسی ارشد کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه جدید بر روی اعلام نتایج پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت تحصیلات تکمیلی 96 کلیک کنید و در این صفحه شما می توانید با استفاده یکی از سه روش نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را مشاهده کنید در ادامه نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد با هر سه روش به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

 

روش اول : مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد با شماره داوطلبی

اولین روش مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ، مشاهده با استفاده از شماره داوطلبی است . شماره داوطبی شما در کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 96 و در کارنامه نهایی درج شده است. برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ابتدا شماره داوطلبی خود را وارد کنید و سپس شماره شناسنامه خود را وارد کنید تا بتوانید نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را مشاهده کنید.

 

روش دوم : مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با شماره پرونده

شماره پرونده هر یک از داوطلبان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد در صفحه ثبت نام کنکور کارشناسی ، رسید و کارنامه نهایی ثبت شده است و همانند روش اول بعد از ورود شماره پرونده نیاز به ورود شماره شناسنامه خود دارید تا بتوانید نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را مشاهده کنید.

 

روش سوم : مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 با اطلاعات فردی

یکی از بهترین روش های مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اشتفاده از اطلاعات فردی است که شما تنها با اطلاعات فردی خود می توانید نتیجه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد را مشاهده کنید تنها نکته ای که باید توجه کنید این است که نام و نام خانوادگی خود را همانطور که در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وارد کرده اید وارد کنید.

 

برای مشاوره جهت دریافت نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :