زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

برای مشاوره جهت : زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

 همانطور که می دانید ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 به صورت اینترنتی در بهمن ماه انجام می شود.  و داوطلبانی که ثبت نام اولیه خود را انجام داده و هزینه ی ثبت نام را پرداخت کرده باشند، می توانند در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 در آزمون شرکت کنند داوطلبان آزمون تیزهوشان برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید کارت ورود به جلسه تیزهوشان خود را دریافت کنند و در نظر داشته باشند که همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. توجه داشته باشید می توانید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97-98 خود از مشاورین تله مشاور کمک بگیرید. در ادامه این مطلب، به نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۷-۹۸

 انتشار کارت ورود به جلسه تیزهوشان، در اردیبهشت ماه انجام می شود. داوطلبان با ورود به سامانه Azmoon.medu.ir و با وارد کردن کد ملی خود در قسمت نام کاربری و شماره سریال 6 رقمی شناسنامه در قسمت رمز عبور به صفحه ی بعد منتقل می شوند. در سمت چپ این صفحه، گزینه ی "چاپ کارت" را می بینیم که با کلیک روی این گزینه، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت نمایید. حوزه ی امتحانی دانش آموزان، بر روی کارت ورود به جلسه درج شده است.

 

توصیه هایی به دانش آموزان برای موفقیت در آزمون تیزهوشان ۹۷-۹۸

عملکرد شما در روز آزمون، جدا از اینکه چه قدر مطالعه کردید، تاثیر زیادی روی نتیجه آزمون تیزهوشان دارد. یکی از بزرگ ترین مسائلی که داوطلبان آزمون تیزهوشان همیشه در آن به مشکل می خورند، مسئله کمبود وقت است. بسیاری از دانش آموزان در انتهای آزمون با انبوهی از سوالات حل نشده مواجه می شوند. سوالاتی که می توانستند حل کنند ولی اتمام زمان آزمون به آنان این اجازه را نداده است.  راه حل پیشنهادی ما برای حل این مشکل، مدیریت زمان آزمون با استفاده از دسته بندی و اولویت بندی سوالات است. به این صورت که  در ابتدا به حل تمامی سوالات راحت می پردازیم و پس از حل این سوالات، به سراغ سوالات سخت و وقت گیر می رویم. یکی از مهم ترین دلایل عدم حل سوالات سخت، وقت گیر بودن آنهاست اما با استفاده از این روش، خیالتان راحت است که به سوال هایی که بلد بوده اید پاسخ دادید و وقت کافی برای سوال های دشوار آزمون داشتید. امیدواریم با این روش پیشنهادی بتوانید به تمامی سوالات آزمون تیزهوشان پاسخ دهید و نمره خوبی کسب کنید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98

بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان 97-98 نوبت به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان می رسد که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مقاله اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 را مطالعه کنید. همچنین بعد از اعلام نتایج می توانید با مطالعه مقاله اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 97-98 به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض کنید.

نکاتی که بهتر است بدانیم:

  1. یک ساعت قبل از شروع آزمون، در حوزه امتحانی خود حضور داشته باشید.
  2. یک بطری آب آشامیدنی و تعدادی شکلات همراه خود داشته باشید.
  3. در صورت عدم مطابقت اطلاعات درج شده روی کارت ورود به جلسه با اطلاعات دانش آموز، باید به واحد سازمان سنجش محل سکونت خود مراجعه کرده و اقدام به ویرایش اطلاعات کنید.

همچنین می توانید بعد از آزمون از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس تیزهوشان تله مشاور استفاده کنید

 

برای مشاوره جهت اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷-۹۸" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :