زمان و نحوه دریافت نتایج آزمون وکالت

برای مشاوره جهت : زمان و نحوه دریافت نتایج آزمون وکالت 96

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

نتایج آزمون وکالت 96  به احتمال زیاد در هفته ی دوم دی ماه اعلام می شود و ما به محض اعلام نتایج آزمون وکالت ما اخبار مربوط را در کانال تلگرام اطلاعیه تحصیلی تله مشاور قرار می دهیم و مطالب این مقاله را بروزرسانی می کنیم. توجه کنید که برای مشاهده نتایج آزمون وکالت حتما باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید  در این مقاله قصد داریم نحوه و مشاهده نتایج آزمون وکالت 96 را برای شما به طور کامل توضیح می دهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون وکالت میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون وکالت 96

شما باید بعد از اعلام نتایج آزمون وکالت 96 باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و از منو سمت راست سایت " آزمون های استخدامی و ... " را انتخاب می کنیم سپس بر روی " اعلام نتایج آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال 1395 " کلیک کنید  و وارد صفحه زیر شوید

 

 

 

بعد از ورود به صفحه اعلام نتایج آزمون ورودی کار آموزی می توانید با وارد کردن اطلاعات داوطلبی یا فردی نتایج آزمون وکالت را مشاهده کنید.

 

جستجوی نتایج آزمون وکالت 96 با اطلاعات داوطلبی

شما می توانید با شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خود نتایج آزمون وکالت را مشاهده کنید.

 

جستجوی نتایج آزمون وکالت 96 با اطلاعات فردی

اگر به شماره داوطلبی دسترسی ندارید ، باز هم می توانی نتایج آزمون وکالت را مشاهده کنید. برای مشاهده نتایج آزمون وکالت با اطلاعات شخصی باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما به طور صحیح نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون وکالت میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان و نحوه دریافت نتایج آزمون وکالت 96" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :