ثبت نام آزمون دکتری

برای مشاوره جهت : ثبت نام آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ثبت نام در کنکور دکتری 97 ، و پروسه پذیرش در کنکور دکتری 97 برای بسیاری مورد سوال  است. این موضوع را از دو دیدگاه می توان بررسی کرد اول اینکه در سال های اخیر با رشد تعداد متقاضیان ثبت نام در کنکور دکتری 97 و تمایل عمومی به سمت حرکت به مدارج بالاتر تحصیلی، تعداد شرکت کنندگان در کنکور دکتری نیز افزایش یافته بنابراین تعداد زیادی برای ثبت نام در کنکور دکتری 97 اقدام خواهند کرد. دوم اینکه شیوه نامه پذیرش دوره دکتری در سالهای اخیر مرتبا تغییر کرده است به شکلی که در چند سال اخیر، هر سال یک شیوه نامه جدید ارائه شده است. بنابراین شیوه نامه پذیرش کنکور دکتری 97 با سئوالات و ابهامات بسیاری همراه است. از بزرگترین ابهامات به وجود آمده در کنکور دکتری 97 می توان به تلفیق کنکور دکتری دانشگاه های سراسری 97 با کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97 اشاره داشت. در ادامه این مقاله می توانید تمام اطلاعات لازم برای ثبت نام در کنکور دکتری 97 را کسب کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از ثبت نام ازمون دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

واجدین شرایط ثبت نام در کنکور دکتری 97

ثبت نام کنکور دکتری 97، برای فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد  و دکتری حرفه ای دانشگاه ها و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای  که تا تاریخ 30/11/96 و یا تا تاریخ 31/6/97 فارغ التحصیل می شوند؛ مجاز می باشد. حتما توجه داشته باشید که فارغ التحصیلان گروه آموزش پزشکی به شرط آن که از نظر طرح نیروی انسانی دچار مشکل نباشند، می توانند ثبت نام کنکور دکتری 97  را انجام دهند. همچنین توجه داشته باشید که آقایانی که علاقه مند به ثبت نام در کنکور دکتری 97 می باشند باید از سنوات تحصیلی برخوردار باشند و یا خدمت خود را به پایان رسانده باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام کنکور دکتری 97 کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام کنکور دکتری 97

زمان ثبت نام کنکور دکتری97، طبق اعلام سازمان سنجش از 1 تا 7 آذر ماه خواهد بود. که منظور از زمان ثبت نام کنکور 97، مهلت زمانی است که سایت ثبت نام کنکور دکتری 97 در آن فعال است و داوطلبان کنکور دکتری 97 با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون دکتری 97 می توانند ثبت نام خود را در کنکور دکتری تخصصی انجام دهند. اما معمولا دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری چند روز قبل تر از اینکه سامانه ثبت نام دکتری 97 فعال شود یعنی چند روز قبل از شروع مهلت ثبت نام کنکور دکتری 97 خواهد آمد. معمولا زمان ثبت نام کنکور دکتری چند روز هم تمدید می شود تا افرادی که در زمان اعلام شده قادر به ثبت نام در کنکور دکتری 97 نبوده اند بتوانند ثبت نام خود را در آزمون دکتری 97 انجام دهند. اما؛ شما ریسک نکنید! و ثبت نام کنکور دکتری 97  خود را در همان روزهای اول مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 انجام دهید!

 

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97، دفترچه ای است که در آن اطلاعات لازم برای ثبت نام داوطلبان در کنکور دکتری 97 قرار داده شده است. برای ثبت نام در کنکور دکتری 97، لازم است قبل از ثبت نام کنکور دکتری 97، این دفترچه را با دقت مطالعه کرد و به تمامی موضوعات آن احاطه داشته باشید.  در این دفترچه اطلاعات مهمی از جمله تمامی شرایط لازم بری ثبت نام در کنکور دکتری 97 ، سوابق تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون 97 و همچنین اطلاعتی نیز در مورد آزمون دکتری 97 و اعلام نتایج کنکور دکتری 97 قرار دارد. از آنجایی که حجم مطالب دفترچه بسیار زیاد است و قوانین شرکت در آزمون دکتری معمولا با جملات سنگین و گاهی مبهم بیان شده اند و علاوه بر آن دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری 97، شامل تمامی قوانین و تبصره ها ی این قوانین برای ثبت نام کنکور دکتری نیست. توصیه می کنیم هیچگاه !!!!! بدون آگاهی کامل از مطالب دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری 97، ثبت نام خود را انجام ندهید. اگر از مطالب و قوانین ثبت نام در کنکور دکتری 97، آگاهی ندارید حتما از یک مشاور آگاه در این زمینه کمک بگیرید! چرا که شرایط ثبت نام در کنکور دکتری 97 با شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و کنکور سراسری که داوطلبان قبلا تجربه آن را داشته اند بسیار متفاوت است. از جمله بزرگترین این تغییرات در ثبت نام آزمون دکتری 97 می توان به نیمه متمرکز بودن آزمون دکتری 97 اشاره داشت. برای مشاوره با یک مشاور آگاه به قوانین و تبصره های ثبت نام در کنکور دکتری 97، با شماره 9099071614 تماس بگیرید!

 

مهلت ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97

مهلت ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97، همزمان با تاریخ ثبت نام کنکور سراسری 97 شروع خواهد شد و تا زمان اتمام ثبت نام کنکور دکتری 97 ادامه خواهد داشت. یعنی از روز اول مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97، مهلت ویرایش ثبت نام دکتری 97 شروع خواهد شد. از آنجا که تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 97، از تاریخ 1 تا 7 آذر ماه است اکثر داوطلبان فکر می کنند که زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور دکتری 97 در 7 آذر ماه به اتمام می رسد. ولی باید توجه داشت که بعد از اتمام زمان ثبت نام دکتری 97 نیز  بازه های زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام داوطلبان اعلام می شود.

اگر در وقت مقرر ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را انجام نداده اید و نگران ابطال ثبت نام کنکور دکتری 97 خود و ابطال قبولیتان در آزمون نیمه متمرکز دکتری 97 هستید نگران نباشید!!!! برای شما راه حلی وجود دارد. شما می توانید با ارسال یک درخواست به سازمان سنجش، اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری 97 خود را ظرف 48 ساعت اصلاح کنید. در صورتی که برای اصلاح اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری 97 خود دچار مشکل شدید با مشاوران سامانه از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید تا اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری 97 شما را اصلاح کنند تا در مراحل بعدی آزمون دکتری 97 دچار مشکل نشوید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97، بر اساس رویه برگزاری آزمون دکتری سال گذشته کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 97 ده روز قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری 97 توزیع می گردد و داوطلبانی که در کنکور دکتری 97 شرکت کرده اند می توانند کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 97 خود را دریافت نمایند. از آنجایی که زمان برگزاری کنکور دکتری 97، چهارم 4 اسفند 96 خواهد بود در یک ده روز منتهی به روز برگزاری کنکور دکتری 97 منتظر دریافت کارت ورود به جلسه خود باشید. اگر به هر دلیلی دچار مشکل در دریافت کارت ورود به جلسه خود شدید با مطالعه مقاله دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 97 می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید یا با مشاوران تحصیلی ما تماس بگیرید تا کارت ورود به جلسه دکتری 97 دریافت نمایید.

 

زمان برگزاری کنکور دکتری 97

زمان برگزاری کنکور دکتری 97، تاریخ 4 اسفند ماه 96 خواهد بود. زمان برگزاری کنکور دکتری 97، برای تمامی رشته ها و گرایش ها در یک روز و تنها روز جمعه 4 اسفند 96 خواهد بود. لازم است که اینجا دوباره به شما یادآوری کنیم که کنکور دکتری 97 به صورت نیمه متمرکز می باشد و دو مرحله ای است و شما پس از دریافت نتیجه آزمون دکتری تخصصی 97 باید انتخاب محل تحصیل خود را در قالب انتخاب رشته کنکور دکتری 97 و انتخاب رشته کنکور دکتری دانشگاه آزاد 97 به صورت جداگانه انجام دهید و در صورتی که تراز حد نصاب برای دعوت به مصاحبه دکتری 97 شدن در هر دانشگاه را بدست آورید دعوت به مصاحبه آزمون دکتری 97 می شوید.  پس از اینکه نتیجه دعوت به مصاجبه شما بر اساس انتخاب محل هایتان آمد برای کسب باقی مانده امتیاز برای قبولی در آزمون دکتری 97 باید در مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه سراسری 97 و یا مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 97 شرکت کنید و با سایر داوطلبان شرکت کننده در کنکور دکتری 97 برای قبولی به رقابت بپردازید.

سایت ثبت نام کنکور دکتری 97

سایت ثبت نام کنکور دکتری 97، مانند سایر کنکورها در سایت سازمان سنجش انجام می شود. افراد باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش در سامانه ای که برای ثبت نام کنکور دکتری 97 طراحی شده است اقدام به ثبت نام در کنکور دکتری 97 داشته باشند. سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97، در مهلت زمانی مقرر برای ثبت نام کنکور دکتری 97 فعال می شود و پس از آن این سامانه ثبت نام دکتری 97 غیر فعال می شود و دیگر از طریق این سامانه نمی توان ثبت نام کنکور دکتری 97 را انجام داد. ولی اگر در زمان مقرر قادر به ثبت نام در کنکور دکتری 97 نبودید می توانید با ارسال درخواست به سازمان سنجش ثبت نام کنکور دکتری 97 خود را تا قبل از برگزاری آزمون دکتری 97  انجام دهید یا با مشاوران مرکز تله مشاور تماس بگیرید تا شما را در آزمون دکتری 97 ثبت نام کنند.

ثبت نام از طریق این سامانه هم گاهی باعث مشکلاتی می شود، گاهی در آپلود عکس دچار مشکل می شویم و یا زمان ثبت اطلاعات تمام میشود و ما هنوز اطلاعاتمان را کاملا ثبت نکرده ایم و یا حتی گمان می کنیم که اطلاعاتمان ثبت نهایی کرده ایم ولی در واقع ما اصلا ثبت نام نکرده ایم چون اطلاعاتمان ثبت نهایی نشده اند. توجه داشته باشید تا زمانی که کد پیگیری 12 رقمی را در انتهای مراحل ثبت نام خود دریافت نکرده اید ثبت نام شما در سامانه ثبت نام دکتری 97 انجام نشده است. تنها تنها نشانه اتمام ثبت نام شما دریافت کد پیگیری می باشد بعد از دریافت این کد توصیه می کنیم که این کد پیگیری ثبت نام کنکور دکتری 97 خود را در یک جای مطمعن یادداشت کرده و نگه دارید تا در مراحل بعدی آزمون دکتری 97 دچار مشکل نشوید. در صورتی که به مشکل با سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97 برخورد کردید. نگران نباشید!!! برای رفع این مشکلات با مشاوران مرکز تماس بگیرید تا مشکل ثبت نام دکتری 97 شما را حل کرده یا  ثبت نام کنکور دکتری 97  را برای شما انجام دهند. راه تماس با این افراد تماس تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 است، 

 

جا ماندن از ثبت نام کنکور دکتری 97

احتمالا همه داوطلبان ثبت نام در کنکور دکتری 97، تصور می کنند که اگر از ثبت نام در کنکور دکتری در مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 جا ماندند، یعنی کنکور دکتری 97 را از دست داده اند!  اگر در زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 جا ماندید و ثبت نام نکرده اید؛ نگران نباشید!!!! هنوز برای ثبت نام راهی وجود دارد. شما می توانید از طریق سایت سازمان سنجش درخواستی برای ثبت نام ارسال کنید و ثبت نام خود را انجام دهید. در صورتی که برای ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش با مشکل برخورد کردید می توانید با مشاوران مرکز تله مشاور تماس بگیرید تا شما را برای ثبت نام و قبولی در کنکور دکتری 97 راهنمایی کنند.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از ثبت نام ازمون دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام آزمون دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :