تاریخ و زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 و شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

برای مشاوره جهت : ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - شرایط ثبت نام - تاریخ و زمان ثبت نام - دانلود دفترچه ثبت نام

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 دغدغه ی خیلی از دانشجویان سال آخر کارشناسی و فارغ التحصیلان این دوره است. می دانید که اصلی ترین راه ورود به دوره تحصیلات تکمیلی، ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 است. برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 باید زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را بدانید و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 را باید قبل از شروع مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 آماده کنید چرا که وارد کردن اطلاعات اشتباه شما را از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 محروم می کند. به علاوه برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 باید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را به دقت مطالعه کنید. شاید داوطلب ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 هستید، در این صورت باز هم باید در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 ثبت نام کنید! برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 ادامه متن را دنبال کنید. هم چنین اگر می خواهید بهترین برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد 97 را داشته باشید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 همه ساله در نیمه های آذر بوده است. امسال هم داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند از 16 آذر برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنند. مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 تا 22 آذر ادامه دارد. با اینکه احتمالاً مانند هر سال شاهد تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 خواهیم بود، اما بهتر است ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را در همان روزهای اولیه انجام دهید زیرا در روزهای پایانی مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 ممکن است به دلیل تعداد بالای ثبت نام کنندگان به مشکل بربخورید و نتوانید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را بطور کامل انجام دهید.

 

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 به دو دسته تقسیم می شود. شرایط عمومی که مربوط به وضعیت دین و مذهب و مانند آن است. اما شرایط اختصاصی هم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 ذکر شده است. برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 باید مدرک کارشناسی معتبر داشته باشید. اگر دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی هستید و تا قبل از 30  شهریور 97 فارغ التحصیل می شوید می توانید میانگین تعداد واحدهای گذرانده را در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کنند. اگر معدل کمتر از 12 در مقطع کارشناسی ارشد دارید نمی توانید در کنکور کارشناسی ارشد 97 ثبت نام کنید.  شرایط دیگر برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 ذکر شده است.

 

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 از طریق اینترنت انجام می شود. برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد باید به سایت سازمان سنجش وارد شوید و در قسمت مخصوص ثبت نام ارشد، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. حتماً قبل از شروع فرایند ثبت نام، از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 آگاهی پیدا کنید تا هنگام ثبت نام با مشکل مواجه نشوید. اظلاعاتی که در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کرده اید را قبل از تایید نهایی چک کنید.  بعد از وارد کردن اطلاعات لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 و در پایان فرایند ثبت نام، باید یک کد پیگیری ثبت نام و یک شماره پرونده دریافت کنید که آنها را برای مراحل بعدی کنکور کارشناسی ارشد 97 مثل دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 نگه دارید. مطالعه مطلب راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می تواند به شما کمک کند تا از نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 بهتر آگاه شوید.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

سازمان سنجش برای آشنایی داوطلبان با قوانین و شرایط ثبت نام و همچنین نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 ، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را منتشر می کند. داوطلبانی که می خواهند در کنکور کارشناسی ارشد 97 ثبت نام کنند باید این دفترچه را مطالعه کنند. دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 به محض توزیع آن، از سایت تله مشاور امکان پذیر است. در صفحه آخر دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 فرم تقاضانامه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را می بینید که برای راحتی در هنگام ثبت نام مجازی، می توانید ابتدا این فرم را پیش نویس کنید تا ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را سریعتر انجام دهید.

 

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97

داوطلبانی که به دنبال ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 هستند باید بدانند که از سال گذشته، کنکور کارشناسی ارشد سراسری با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ادغام شده است. شما ابتدا باید برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 در سایت سازمان سنجش اقدام کنید. بعد از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 و اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 نوبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 می رسد. در این زمان برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 باید بصورت جداگانه و در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، انتخاب رشته کنید. همچنین برعکس سالهای گذشته، زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با انتخاب رشته ارشد آزاد همزمان نیست. این به نفع شماست، چون با آگاهی از نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید انتخاب رشته آزاد را بهتر انجام دهید.

 

زمان برگزاری کنکور و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97

کنکور کارشناسی ارشد 97 در اردیبهشت ماه انجام می شود. برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید مقاله مربوط به آن را در سایت تله مشاور مطالعه کنید. قبل از روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 باید  برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 97 اقدام کنید. در کارت ورود به جلسه؛ اطلاعات ثبت نامی و زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 97 به همراه حوزه امتحانی نوشته شده است. باید در زمان و تاریخ موجود در کارت ورود به جلسه در حوزه امتحانی خود حاضر شوید و کنکور بدهید. برای اطلاع زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید. بعد از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید برای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 اقدام کنید.

 

برای مشاوره جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 - شرایط ثبت نام - تاریخ و زمان ثبت نام - دانلود دفترچه ثبت نام" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :