آزمون مدارس نمونه دولتی

برای مشاوره جهت : آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 جهت گزینش بهترین دانش آموزان در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزاری می گردد. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی به شکل تستی بوده و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به دلیل سهولت بیش تر نسبت به آزمون تیزهوشان علاقهمندان بیشتری را به خود جذب می کند. عده ای بر این باورند که آزمون مدارس نمونه دولتی با آزمون تیزهوشان فرقی ندارد. اما باید گفت که این دو آزمون تفاوت های زیادی باهم دارند. در این مقاله قصد داریم که به بررسی دو آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 و آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بپردازیم و اطلاعاتی در مورد سایت های ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه، اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را در اختیارتان قرار دهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

این آزمون برای دانش آموزان پایه های ششم که قرار است سال تحصیلی بعدی خود را در پایه هفتم تحصیل کنند، برگزار می شود. مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 از اسفند ماه شروع شده و تا فروردین ماه ادامه پیدا خواهد کرد. در صورت اطلاع دقیق از مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 می توانید عضو کانال اطلاع رسانی مدارس تله مشاور شوید. اولین شرط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم ، داشتن تابعیت ایرانی است. اتباع غیر ایرانی هم می توانند تحت شرایط خاصی که تابع بخش نامه صادر شده توسط مرکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور می باشد در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ثبت نام کنند. شرط معدل برای آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم کسب نمره خیلی خوب در همه درس های پایه ششم یا حداقل نمره خوب در یکی از درس ها و خیلی خوب در سایر درس ها در نوبت اول می باشد. همچنین برای اطلاع بیشتر از شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 را مطالعه کنید.

 

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هم برای دانش آموزان پایه نهم دبستان که باید سال بعدی خود را در پایه دهم تحصیل کنند برگزار می شود. زمان برگزاری ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 از اسفند ماه شروع شده و تا فروردین ماه ادامه دارد. برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می توانید عضو کانال اطلاع رسانی مدارس تله مشاور شوید. در درجه اول برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، باید تابعیت ایرانی داشته باشید. مرکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور برای اتباع غیر ایرانی هم شرایطی در نظر گرفته که می توانند تحت این شرایط اقدام به ثبت نام کنند. شرط معدل برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 کسب حداقل معدل بالای 17 در نوبت اول می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط، زمان و نحوه ثبت نام، منابع، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 پیشنهاد می شود مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنید.

 

سایت های ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

سایت های ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهر به شهر متفاوت است. با مطالعه مقاله سایت های ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می توانید سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 شهر خود را از میان سایت های اعلام شده پیدا کرده و اقدام به ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کنید.

 

منابع و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

آگاهی از منابع و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی97-98 باعث می شود که با نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی سال های قبل آشنا شده وهمچنین می توانید از ضرایب سوالات هر درس در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 مطلع شوید. اطلاع از منابع و سوالات، به شما در برنامه ریزی برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کمک می کند و باعث می شود که به نتیجه مطلوب خود در آزمون مدارس نمونه دولتی برسید.

 

زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در اردیبهشت ماه 97 می باشد و داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی دقت کنند که قبل از برگزاری آزمون، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 خود اقدام کنند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 الزامی می باشد. همچنین می توانید با عضویت درکانال اطلاع رسانی تله مشاور از زمان دقیق برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 مطلع شوید.

 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی  معمولا 2 الی 3 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود. توجه داشته باشید که اعلام نتایج آزمون آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت شهر به شهر منتشر می شود. برای اطلاع رسانی دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.

 

توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

همانطور که می دانید، والدین نقش بسیار زیادی در قبولی فرزندانشان در آزمون مدارس نمونه دولتی دارند. از این رو، مقاله ای را به صورت اختصاصی به نام توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 برای والدین عزیز قرار دادیم که با مطالعه این مقاله می توانند به فرزند خود برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 کمک کنند.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید. تا از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ما بهره مند شوید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :