آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

برای مشاوره جهت : آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 همانطورکه در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی گفته شد ، برای انتخاب بهترین دانش آموزان جهت تحصیل در مدارس نمونه دولتی است که به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. همانطور که می دانید ، آزمون مدارس نمونه دولتی به دلیل علاقه بیشتر دانش آموزان برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی ، نسبت به آزمون تیزهوشان شرکت کنندگان بیشتری را به خود اختصاص داده است. آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم برای دانش آموزانی است که پایه نهم را گزرانده و می خواهند در پایه دهم دبستان شروع به تحصیل کنند. داوطلبان دقت کنند که برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را داشته باشند.  دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کرده و قبول شوند. در غیر این صورت نمی توانند به مدارس نمونه دولتی بروند. نقش والدین برای قبولی فرزندان در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هم کم نیست. به همین جهت مقاله توصیه هایی به والدین برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را به صورت اختصاصی برای والدین قرار دادیم. در این مطلب قصد داریم که ثبت نام ، شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام ، منابع و سوالات ، زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به صورت مختصر برای شما ارائه کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

لازمه ورود به مدارس نمونه دولتی ، شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و لازمه شرکت در آزمون ، ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم می باشد. همانطور که می دانید ، ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98  به صورت کاملا اینترنتی می باشد. برای برای اگاهی بیشتر در زمینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم پیشنهاد می کنیم مقاله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به طور کامل مطالعه کنید.

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

شرط اول برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، داشتن تابعیت ایرانی است. اتباع غیر ایرانی هم می توانند تحت شرایط منتشر شده توسط مرکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور ، در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ثبت نام کنند. شرط دوم برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، شرط معدل است. به این صورت که داوطلب باید در پایه هشتم معدل بالای 17 کسب کرده باشد. برای کسب اطلاعات در زمینه تبصره ها و شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ، می توانید مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به طور مطالعه کنید.

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم  97-98 از اسفند ماه شروع و تا فروردین ماه ادامه دارد. هر ساله مشاهده می شود که مهلت ثبت نام به مدت چند روز تمدید می شود. برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 ، ابتدا باید وارد سامانه ثبت نام مربوط به شهر خود شده و اقدام به ثبت نام کنید. اگر در روند ثبت نام به مشکلی بر خوردید یا سوالی در زمینه زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دارید می توانید مقاله زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنید.  با عضویت در کانال مدارس نمونه دولتی تله مشاور می توانید از زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 مطلع شوید.

 

منابع  و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

طبق آنچه که در مقاله آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 گفته شد ، آشنایی با سوالات سال های قبل باعث می شود که با نحوه طراحی سوالات آشنا شوید. سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت تستی بوده و منبع این سوالات ، کتاب درسی می باشد. در ازای هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و در ازای هر پاسخ غلط ، 1 امتیاز منفی برای داوطلب در آزمون مدارس نمونه دولتی منظور می شود. برای اطلاع از مواد درسی ، تعداد و ضریب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ، مقاله منابع و سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را مطالعه کنید.

 

زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 در تیر ماه می باشد. داوطلبان دقت کنند که بدون ارائه کارت ورود به جلسه نمی توانند که در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شرکت کنند. پس حتما قبل از شروع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود کنند. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به صورت کاملا اینترنتی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم که مقاله زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را به طور کامل مطالعه کنید. برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می توانید عضو کانال مدارس نمونه دولتی تله مشاور شوید.

 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

زمان اعلام نتایج حداکثر دو هفته بعد از آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می باشد. اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به صورت شهر به شهر اعلام شده و به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم با مطالعه دقیق مقاله اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می توانند از نحوه دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع پیدا کنند. برای اطلاع رسانی دقیق تر برای اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 می توانید عضو کانال مدارس نمونه دولتی تله مشاور شوید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از آزمون مدارس تیزهوشان نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :