ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

برای مشاوره جهت : ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اکثر دانش­آموزان دوره دبیرستان، به دنبال ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98 هستند. البته از این بین، تعدادی هم مدارس تیزهوشان را انتخاب می­کنند ، اما آزمون مدارس نمونه دولتی راحت تر از تیزهوشان است. آزمون مدارس نمونه دولتی نسبت به تیزهوشان ظرفیت بیشتری داشته و درنتیجه داوطلبان بیشتری را به خود اختصاص می دهد. دانش آموزان پایه نهم دبیرستان، برای ورود به دبیرستانهای دوره دوم متوسطه یا همان پایه دهم و دانش آموزان پایه ششم، برای ورود به دبیرستانهای دوره اول متوسطه در آزمون مدارس نمونه دولتی با هم رقابت می­کنند. برای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ، باید تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-97 را داشته باشید. این شرایط ، بیشتر مربوط به کارنامه و معدل دانش­آموزان است. پس از ثبت نام ، باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98-97 خود اقدام کنید. برای اینکه در آزمون مدارس نمونه دولتی به نتیجه مطلوب خود برسید ، باید با برنامه ریزی جلو بروید و لازمه ی یک برنامه ریزی درست و اصولی ، آشنایی با منابع آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 است. پس برای افزایش شانس قبولی خود در آزمون مدارس نمونه دولتی ، پیشنهاد می کنیم که مقاله مربوطه را مطالعه کنید. در ادامه این مقاله به ثبت نام و عوامل مربوط به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 خواهیم پرداخت.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بصورت استانی انجام می شود. اگرچه آیین نامه ثبت نام به صورت مشترک و سراسری ابلاغ می شود. اما ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی برای هر استان به شکل مجزا می باشد. شما می توانید با مراجعه به سایتی که آموزش و پرورش استان خودتان به شما معرفی می­کند در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنید. البته امکان دارد که در بعضی استان های کشور این ثبت نام به صورت حضوری و در مدارس انجام شود. اما توصیه آموزش و پرورش کشور به ثبت نام اینترنتی است. برای اطلاع بیشتر از نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می توانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.  

 

زمان و شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97-98 هنوز اعلام نشده است. اما با توجه به زمان ثبت نام در سالهای قبل، امسال هم مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی از اواسط اسفند ماه شروع می شود و تا اواسط فروردین ادامه دارد. پس اگر می خواهید در این آزمون شرکت کنید حتما منتظر اعلام زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس دولتی در همین مقاله باشید و یا می توانید عضو کانال مدارس نمونه دولتی تله مشاور شوید. زمان برگزاری آزمون همیشه بعد از اعلام نتایج امتحان­های نوبت دوم است. می­دانید که همه دانش آموزان نمی­توانند در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند. شرایط دانش آموزانی که می­توانند در آزمون ثبت نام کنند به معدل نهم آنها برمی­گردد. دانش آموزانی که معدل ترم اول آنها از 17 بالاتر باشد حق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند. اما این کافی نیست. چون آزمون نمونه دولتی بعد از مشخص شدن کارنامه نوبت دوم انجام می­شود، فقط دانش­آموزانی باید در آزمون ثبت نام کنند که معدل ترم دوم و یا به عبارتی معدل کل آنها در پایه نهم، از 17 بالاتر باشد. برای ثبت نام دانش­آموزان ششم به هفتم در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، باید تمامی نتایج کارنامه نوبت اول ، "خیلی خوب" باشد یا برای یک درس ، "خوب" و بقیه دروس "خیلی خوب" باشد. همچنین باید کارنامه نوبت دوم (که قبل از برگزاری آزمون مشخص خواهد شد) مانند نوبت اول ، برای همه ی درس ها "خیلی خوب" یا حداکثر برای یک درس "خوب" و برای بقیه "خیلی خوب" باشد. اگر برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 امکان ثبت نام در دو واحد آموزشی را دارید ، می­توانید هنگام ثبت نام ، دو اولویت انتخاب کنید.کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی از اداره آموزش و پرورش استان به مدارس تحویل داده می شود و مدارس تا سه روز قبل از برگزاری آزمون ، این کارت ها را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. دانش آموزان حتما برای گرفتن کارت ، باید یک کپی از کارنامه ترم اول خود را به مسئول توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان تحویل دهند.

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 هم مانند زمان ثبت نام این آزمون هنوز مشخص نیست. در چند سال اخیر ، این آزمون بعد از اعلام نتایج امتحانات نوبت دوم دانش­آموزان و در اولین جمعه بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شد یعنی اواخر خرداد یا اوایل تیر. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی دو هفته بعد از برگزاری آزمون، اعلام خواهد شد. البته تاریخ دقیق اعلام نتایج هم به محض اعلام رسمی از طریق همین سایت و کانال اطلاع رسانی مدارس نمونه دولتی تله مشاور به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :