بودجه بندی کنکور سراسری

برای مشاوره جهت : بودجه بندی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

بودجه بندی کنکور سراسری، معیار مهمی برای تعیین اهمیت دروس و مباحث کنکور سراسری است. بودجه بندی کنکور سراسری، به معنای بررسی سئوالات کنکور توسط افراد آگاه و استخراج اینکه هر فصل یا مبحث از منابع کنکور سراسری ، چه تعداد سئوال در آزمون کنکور سراسری به خود اختصاص داده اند؛ است.  لازم است این مطلب را برای شما توضیح بدهم که بودجه بندی کنکور سراسری 97، در واقع پیش بینی است که ما بر اساس بودجه بندی سئوالات کنکور سراسری در سالهای گذشته داریم ولی هیچکس نمی تواند پیش بینی کاملا دقیقی داشته باشد. ممکن است در بودجه بندی کنکور سراسری 97، از مباحثی هم سئوال بیاید که تا الان هیچ سالی از آن سئوال در کنکور سراسری طرح نشده بوده است. اما ما بر اساس روال بودجه بندی کنکور سراسری سالهای گذشته، فرض می گیریم که بودجه بندی کنکور سراسری سال آینده هم مانند سالهای گذشته باشد. در این متن، بودجه بندی کنکور سراسری 97، جهت دانلود داوطلبان کنکور سراسری 97، قرار داده شده است.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از بودجه بندی آزمون کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

برای دانلود بودجه بندی کنکور ریاضی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور تجربی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور انسانی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور هنر 97 کلیک کنید .

برای دانلود بودجه بندی کنکور زبان 97 کلیک کنید.

 

اهمیت توجه به بودجه بندی کنکور سراسری 97

1- در برنامه ریزی کنکور سراسری استفاده از بودجه بندی ضروری است. زیرا بودجه بندی هر درس در کنکور سراسری تعیین کننده اهمیت آن درس یا مبحث است پس میزان زمان اختصاص داده شده به هر درس را تعیین می کند. برای آشنایی با نحوه کاربرد بودجه بندی در برنامه ریزی به مقاله برنامه ریزی کنکور سراسری 97 مراجعه کنید.

 

2- در دوران جمع بندی و روزهای پایانی نزدیک به کنکور، می تواند کمک موثری برای تعیین اهمیت مطالب و میزان توجه به آنها باشد. با توجه به بودجه بندی کنکور سراسری تعیین کنید که چه زمانی را برای چه درسی و یا چه مبحثی می توانیم اختصاص دهیم و در واقع به این وسیله به اندازه اهمیت هر درس یا مبحث برای آن وقت می گذاریم.

 

3- گاهی در برنامه ریزی کنکور سراسری خود با توجه به شرایط تصمیم می گیریم که بعضی از دروس را حذف کنیم و آن را برای کنکور مطالعه نکنیم. در این شرایط، بودجه بندی کنکور سراسری می تواند کمک موثری برای تصمیم گیری در این مورد باشد که با توجه به شرایط شما، آیا حذف این مبحث یا درس برای شما کارساز است یا خیر؟ برای تصمیم در مورد حذف درس یا مبحثی در برنامه ریزی کنکور سراسری خود حتما با یک مشاور تحصیلی آگاه مشورت کنید!

 

4-بودجه بندی برای داوطلبانی که زمان کوتاهی برای مطالعه دارند و می خواهند در کنکور سراسری نتیجه دلخواه خود را به دست آورند، کلید طلایی کارگشاست. از بودجه بندی کنکور سراسری برای تعیین مباحث پر تکرار در کنکور سراسری استفاده می شود. آگاهی از بودجه بندی کنکور سراسری سبب صرفه جویی در وقت و تمرکز روی مباحثی میشود که سئوالهای بیشتری از آنها طرح می شود. اگر فرصت کمی برای مطالعه دارید در اولین قدم برای تعیین اینکه چه مباحثی را باید برای کنکور سراسری مطالعه کنید با یک مشاور آگاه تحصیلی مشورت کنید!

 

برای دانلود بودجه بندی کنکور ریاضی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور تجربی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور انسانی 97 کلیک کنید.

برای دانلود بودجه بندی کنکور هنر 97 کلیک کنید .

برای دانلود بودجه بندی کنکور زبان 97 کلیک کنید.

 

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از بودجه بندی کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
1 کاربر به "بودجه بندی کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 5.0 از 5
  • atefe
    امتیاز 5 از 5

    ممنون از سایته خوبتون

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :