ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

برای مشاوره جهت : ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

مهلت ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97، مهلت زمانی است که به داوطلب دکتری 97 داده می شود که اگر در ثبت نام خود اطلاعاتی را اشتباه وارد کرده است آن را اصلاح کند. هر ساله با تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری مواجه هستیم که در زمان ثبت نام کنکور دکتری به هر دلیلی اطلاعات ثبت نامی خود را اشتباه وارد می کنند. از آنجایی که اشتباه وارد کردن اطلاعات ثبت نامی کنکور دکتری در ادامه سیکل ثبت نامی  سبب ایجاد خلل یا موجب ابطال قبولی داوطلبان می گردد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که مقاله ای در زمینه ویراش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری تدوین کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

زمان ویرایش ثبت نام دکتری 97

مهلت ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97، همزمان با تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 97 خواهد بود. یعنی از روز اول مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97، مهلت ویرایش ثبت نام دکتری 97 وجود خواهد داشت. از آنجا که تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 97، از 1 تا 7 آذر ماه خواهد بود زمان ویرایش ثبت نام دکتری 97 هم، همان زمان خواهد بود. اما بعد از اتمام مهلت ثبت نام آزمون دکتری 97 نیز بازه های زمانی برای ویرایش قسمت هایی از اطلاعات ثبت نام دکتری 97 وجود خواهد داشت که از جمله اطلاعاتی که در این بازه های زمانی قادر به اصلاح آنها هستیم می توانیم به معدل، دانشگاه دوره تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و ... اشاره کرد. برای اصلاح سایر اطلاعات ثبت نامی نیز راهی وجود دارد که در ادامه برای شما شرح داده می شود.

 

مهلت ویرایش معدل کنکور دکتری 97

مهلت ویرایش معدل کنکور دکتری 97، برای آن دسته از داوطلبان کنکور دکتری 97 می باشد که در حال حاضر دانشجوی دوره کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای هستند. این دسته از داوطلبان کنکور سراسری 97، که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد  و یا دکتری حرفه ای هستند و تا تاریخ 30/11/96 و یا تا تاریخ 31/6/97  فارغ التحصیل می شوند، در مرحله توزیع کارت ورود به جلسه و دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری می توانند نسبت به ویرایش معدل فارغ التحصیلی ( برای داوطلبانی که تا تاریخ 30/11/96 فارغ التحصیل می شوند) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده (برای داوطلبانی که تا تاریخ 31/06/97  فارغ التحصیل می شوند) اقدام کنند

 

ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری 97

اگر اطلاعت ثبت نام دکتری 97 را اشتباه وارد کرده اید و در زمان مقرر ویرایش را انجام نداده اید  نگران نباشید !!!! امکان ویراش اطلاعات ثبت نامی شما در هر زمانی وجود دارد. برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری 97 کافیست که به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و درخواست خود را مبنی بر اصلاح اطلاعت مورد نظر بیان نمایید و معمولا با گذشت 48 ساعت از زمان درخواست. به مشکل شما رسیدگی می شود. حال اگر در ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری خود دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز تله مشاور تماس بگیرید تا اطلاعات شما را ویرایش کنند.

 

توصیه مشاوران!

سعی کنید در مهلت زمانی مشخص شده برای ثبت نام کنکور دکتری اقدام کنید زیرا با آن که معمولا 3 روز را بر مهلت ثبت نام کنکور دکتری تمدید می کنند اما تمدید مهلت از طرف سازمان سنجش قطعی نیست! ثبت نام خود را به ساعات انتهایی مهلت ثبت نام در کنکور دکتری نیاندازید. زیرا ممکن است در اثر خرابی اینترنت یا خرابی کامپیوتر و یا تعداد زیاد مراجعه به سامانه ثبت نام سازمان سنجش

 

برای مشاوره جهت اطلاع از ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :