تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری

برای مشاوره جهت : تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

تاریخ ثبت نام کنکور دکتری 97 و کنکور دکتری آزاد 97 از 1 تا 7 آذر ماه خواهد بود. از تغییراتی که از سال 94 به بعد در شیوه نامه برگزاری آزمون دکتری اتفاق افتاد این بود که، کنکور دکتری دانشگاه آزاد با کنکور دکتری دانشگاه سراسری ادغام شد و به طور همزمان برگزار می شوند و ثبت نام در کنکور دکتری سراسری و کنکور دکتری آزاد  یکبار است. ثبت نام در کنکور دکتری از طریق سایت سازمان سنجش و سامانه ثبت نام دکتری 97 صورت می گیرد.توصیه میکنیم که مقاله راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97 را مطالعه نمایید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 97

 منظور از مهلت زمان ثبت نام کنکور 97، مهلت زمانی است که سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97 در آن فعال است و داوطلب کنکور دکتری 97 با مراجعه به این سامانه می تواند ثبت نام خود را انجام دهد. مهلت ثبت نام کنکور دکتری یک هفته است که معمولا سازمان سنجش 3 روز، تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری اعلام میکند. این به معنای این است که سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97 و همچنین سامانه ویرایش ثبت نام کنکور دکتری 97 ادامه دارد. و شما تا پایان این زمان می توانید اگر ویرایشی در اطلاعات ثبت نامی دارید انجام دهید.

 

توصیه مشاوران!

ثبت نام خود را در همان روزهای اولیه شروع ثبت نام کنکور دکتری 97 انجام دهید تا در صورت برخورد با هر مشکل فرصت رفع آن را داشته باشید. ثبت نام خود را به هوای تمدید مهلت ثبت نام کنکور 97 عقب نیاندازید زیرا تمدید مهلت از سوی سازمان سنجش قطعی نیست . قبل از شروع ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری 97 را مطالعه کنید. مطمئن باشید که از همه شرایط ثبت نام کنکور دکتری 97  آگاهی پیدا دارید و مدارک لازم را قبل از ورود به سامانه ثبت نام کنکور دکتری 97 آماده کنید.

ومهم تر از همه !!!!

حتما از اینکه ثبت نام خود را درست و کامل انجام داده اید مطمئن شوید. اگر در مسیر ثبت نام دچار مشکل شدید حتما با مشاوران ما تماس بگیرید. روش برقراری تماس با مشاوران ما تماس از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 است!

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :