شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

برای مشاوره جهت : شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 را در این مقاله برای داوطلبان و خانواده داوطلبان آزمون تیزهوشان97-98 شرح می دهیم. دقت کنید آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  و آزمون تیزهوشان نهم به دهم  برای ارزیابی و گزینش دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان است. همچنین برای اطلاع بیشتر از آزمون تیزهوشان می توانید مقاله آزمون تیزهوشان را مطالعه کنید.. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دارای شرایطی است که داوطلبان آزمون تیزهوشان  برای آگاهی از این شرایط می توانید اقدام به ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که رعایت این شرایط برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. در ادامه قصد داریم شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98 را برای شما ارائه کنیم همچنین  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان کلیک کنید و برای دسترسی سریع تر به اخبار مدارس تیزهوشان می توانید عضو کانال اطلاع رسانی تله مشاور شوید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشند. باید برای تمامی درس های سال پنجم نمره خوبی کسب کرده باشند و حتی اگر در یکی از درس ها ی سال پنجم، نمره بالایی کسب کرده باشند هم می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند. داشتن تبعیت ایرانی از دیگر شرط های لازم برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان است. داوطلبانی که تبعیت ایرانی ندارند هم با استفاده از شرایط خاصی که وجود دارد می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام کنند. ثبت نام اتباع ایرانی تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد. مراحل ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی بوده و مسئولیت صحت مشخصات در فرم ثبت نام نیز به عهده داوطلب است. چنانچه بدون داشتن شرایط فوق اقدام به ثبت نام کنید، در صورت شرکت یا حتی قبولی در آزمون ، قبولی داوطلب لغو و باطل خواهد بود.

 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 

مشخص است که اولین شرط برای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، داشتن تبعیت ایرانی است. توجه کنید که اتباع خارجی هم می توانند تحت شرایط خاصی در آزمون تیزهوشان ثبت نام و در آن شرکت کنند. یکی دیگر از این شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم 97-98 ، این است که دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان  باید در حال تحصیل در پایه نهم باشد. و برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان 97-98، باید معدل سال هشتم داوطلبان تیزهوشان بالای  19 باشد. دقت کنید داوطلبانی که تمامی این شرایط را داشته باشند می توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کرده و در آن شرکت کنند و در غیر این صورت ثبت نام آنها تایید نمی شود و نمی توانند در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 شرکت کنند. 

 

 

شرایط ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان 97-98

شاید برای اکثر دانش آموزان و خانواده ها این سوال پیش بیاید که آیا می توان بدون آزمون وارد مدارس تیزهوشان شد؟ در جواب این سوال باید گفت که این امکان تنها برای دانش آموزان دوره دوم است و آن دسته از دانش آموزانی که سال های هفتم و هشتم خود را در مدارس تیزهوشان سپری کرده و معدل هر دو سالشان بالای 17 بوده باشد. می توانند بدون آزمون در مدارس تیزهوشان اقدام به ثبت نام در مدارس تیزهوشان کنند و به تحصیل در این مدارس بپردازند. بنابر این شما داوطلبان  آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 تنها می توانید برای قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98 تلاش کنید و در صورت قبولی در آزمون تیزهوشان 97-98 و داشتن شرایط لازم از آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم معاف شوید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :