فهرست منابع کنکور سراسری 97

برای مشاوره جهت : فهرست منابع کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

انتخاب صحیح منابع کنکور سراسری 97 برای موفقیت در کنکور سراسری 97 تعداد زیادی از دانش آموزان سال آخر دبیرستان را به چالش می کشد. همانطوری که می دانید دستیابی به رتبه ها خوب و قبولی در دانشگاه های برتر نیاز به تلاش و برنامه ریزی دقیق برای کنکور سراسری 97 دارد. اولین قدم برای موفقیت در کنکور سراسری 97 انتخاب دقیق و مطالعه منابع کنکور سراسری 97 با رعایت اصول صحیح برنامه ریزی می باشد. در نظر داشته باشید بهترین منابع کنکور سراسری 97 همان کتاب های درسی مدارس می باشد ولی در بعضی از مباحث کتاب های درسی داوطلبان به دلیل نحوه بیان کتاب نیاز به کتاب های کمکی برای فهم بیشتر پیدا می کنند در ادامه منابع تمامی گروه های آزمایشی کنکور سراسری 97 برای شما توضیح داده شده است.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از منابع کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

فهرست منابع دروس عمومی کنکور سراسری 97

سازمان سنجش در اطلاعیه منابع دروس عمومی کنکور سراسری 97 را  اعلام کرد.  این دروس در بین تمامی گروه های امتحانی کنکور سراسری 97 یکسان است و تمامی داوطلبان کنکور 97 برای موفقیت در کنکور باید منابع زیر مطالعه نمایند.

 

 فهرست منابع  دروس عموی کنکور سراسری ۹۷ اعلام شده توسط سازمان سنجش

 

فهرست منابع کنکور سراسری ریاضی 97 

دانش آموزانی که در این رشته ریاضی تحصیل می کنند هم در درس ریاضی و درس های وابسته به آن مثل هندسه، جبر و احتمال و... و هم در درس فیزیک قویترین پایه را نسبت به دانش آموزان رشته های دیگر دارند. بدیهی است که برای کنکور هم منابع مربوط به ریاضی و فیزیک بیشترین اهمیت را دارد و دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری 97 باید اطلاعات کافی در مورد منابعی که باید در این زمینه مطالعه کنند داشته باشند، چرا که در بین دانش آموزان سراسر کشور رقابت گسترده و سختی در این رشته برای کنکور وجود دارد و داشتن برنامه درست برای درس خواندن می تواند برگ برنده رتبه های برتر آینده باشد. رتبه های برتر کنکور سراسری ریاضی با داشتن امتیاز تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور، سرمایه های مهندسی حساب می شوند که به کمک آنها، چرخ صنعت کشور به حرکت درمی آید. برای به دست آوردن بهترین رتبه های کنکور سراسری ریاضی، کافیست بهترین منابع کنکور ریاضی 97 را با بهترین برنامه برای درس خواندن از ما بخواهید. ما در تله مشاور، مجربترین مشاوران را گرد آورده ایم تا بتوانند در این راه به شما کمک کنند.

 

منابع  کنکور ریاضی ۹۷ اعلام شده توسط سازمان سنجش

 

فهرست منابع کنکور تجربی 97

همانطوری که می دانید بیشترین رقابت در میان داوطلبان کنکور تجربی وجود دارد. اگر می خواهید در کنکور تجربی 97 شرکت کنید، به طور قطع، تحصیل در رشته های پزشکی یا دندانپزشکی در اعماق ذهنتان جرقه میزند. اما باور عمومی مبنی بر اینکه "قبول شدن در رشته های پزشکی خیلی سخت است" ممکن است شما را از یک شروع پرقدرت برای مطالعه منابع کنکور سراسری 97 رشته تجربی بازبدارد. باید بدانید که پزشکان امروز پشت کنکوریهای دیروز بوده اند که با برنامه صحیح درس خوانده اند. این تنها کلید موفقیت است. چه بسا کسانی ساعتهای زیادی از روز را برای کنکور مطالعه می کنند اما به این دلیل که نمی دانند چگونه درس بخوانند در پایان موفقیتی نصیبشان نشود. ما برای راحتی شما، منابع کنکور سراسری 97 رشته تجربی را به همراه بهترین منابع کنکور تجربی 97  در مقاله ی بهترین منابع کنکور تجربی 97 برای شما ذکر کرده ایم. برای آشنایی با برنامه صحیح برای مطالعه این منابع از مشاوران باتجربه ی ما کمک بخواهید.

 

فهرست منابع  کنکور تجربی ۹۷ اعلام شده توسط سازمان سنجش

 

فهرست منابع کنکور انسانی97

رتبه های برتر کنکور انسانی 97 کسانی نیستند بجز افرادی که روش مرور درست مطالب موجود در منابع کنکور سراسری 97 رشته انسانی را بطور کامل اجرا کرده اند. شاید به قبولی در رشته های زیرشاخه حقوق می اندیشید، در این صورت با آگاهی از روش صحیح مطالعه می توانید از هم اکنون به صندلی کلاس خود در بهترین دانشگاه کشور فکر کنید. داوطلب کنکور رشته انسانی باید درک مطلب و حافظه ی فوق العاده داشته باشد. اگر قصد مطالعه برای کنکور سراسری انسانی 97 را دارید، باید روشهای یه خاطر سپردن حجم زیادی از اطلاعات در زمان کم و به صورت بلند مدت را یاد بگیرید. فقط کافیست منابع کنکور سراسری 97 رشته انسانی را به شکل صحیح مطالعه کنید. برای آشنایی با  بهترین منابع کنکور انسانی 97 کلیک کنید. همچنین اگر به دنبال برنامه اصولی و با تضمین قبولی بالا برای شروع مطالعه هستید حتماً با مشاوران مجرب ما در تله مشاور تماس بگیرید.

 

فهرست منابع  کنکور انسانی ۹۷ اعلام شده توسط سازمان سنجش

 

فهرست منابع کنکور زبان 97

مترجمی زبان شاید رشته ای باشد که برای تحصیل در دانشگاه مورد علاقه ی خود به آن می اندیشید. در این صورت باید در کنکور سراسری 97 رشته زبان ثبت نام کنید و منابع کنکور سراسری 97 را با یک برنامه اصولی بخوانید. برای آشنایی با بهترین منابع کنکور زبان 97 مقاله بهترین منابع کنکور زبان 97 را مطالعه بفرمایید. همچنین اگر به دنبال قبولی با رتبه بالا در این رشته هستید با مشاوران ما تماس بگیرید و برنامه ریزی کنید.

 

فهرست منابع کنکور سراسری 97 رشته هنر

رشته هنر داوطلبان خاص خود را دارد. برای بعضی دانش آموزان این یک فرصت استثنایی است که در کنار رشته اصلی، شانس خود را برای قبولی در رشته های زیرشاخه هنر در دانشگاه امتحان کنند. اما برای کسانی که در این خصوص پیش زمینه ای ندارند شاید خودخوانی دشوار باشد چرا که منابع کنکور سراسری 97 رشته هنر خیلی زیاد است و دانش آموزان از میزان اهمیت این دروس و نحوه برنامه ریزی برای مطالعه منابع کنکور هنر اطلاع ندارند. اما اگر برای درس خواندن برای کنکور هنر به دنبال روش قطعی و مؤثر برنامه ریزی می گردید باید با مشاوران با تجربه در این زمینه مشورت کنید و بهترین منابع کنکور هنر 97 را در مقاله بهترین منابع کنکور هنر 97 مطالعه بفرمایید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از منابع کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "فهرست منابع کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :