جاماندگان ثبت نام کنکور دکتری 97

برای مشاوره جهت : جاماندگان ثبت نام کنکور دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

شاید شما الان از در گروه جاماندگان از ثبت نام کنکور دکتری 97 باشید. احتمالا بی خبر از اینکه برای ثبت نام شما هنوز راهی وجود دارد، غمگین و سرخورده اید و مرتبا خود را به خاطر جا ماندن از ثبت نام کنکور دکتری شماتت می کنید. این ناراحتی را کنار بگذارید و خود را برای کنکور دکتری 97 با تمام قوا آماده کنید.اگر در زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 جا ماندید و ثبت نام نکرده اید؛ نگران نباشید!!!! هنوز برای ثبت نام راهی وجود دارد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

جاماندگان ثبت نام کنکور دکتری 97

احتمالا همه داوطلبان ثبت نام در کنکور دکتری97، تصور می کنند که اگر از ثبت نام در کنکور سراسری در تمدید مهلت زمان ثبت نام کنکور دکتری 97 جا ماندند، یعنی کنکور دکتری 97 را از دست داده اند! 

 

اول از همه آنکه شما تا قبل از برگزاری آزمون کتبی دکتری برای ثبت نام فرصت دارید. پس هرچه سریعتر برای ثبت نام خود اقدام کنید.

 

دوم آنکه برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و درخواست خود را برای ثبت نام کنکور دکتری 97 ارسال کنید.  معمولا سازمان سنجش حداکثر ظرف مدت 48 ساعت به درخواست شما پاسخ می دهد.

 

توصیه مشاوران!!!!

 

اگر برای ارسال درخواست خود دچار مشکل شده اید و نمی دانید که باید این درخواست خود را چگونه پیگیری کنید؛ زمان را از دست ندهید و هر چه سریعتر ثبت نام خود را انجام دهید!!!!

در صورتی که برای ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش با مشکل برخورد کردید از افراد خبره ما بخواهید تا شما را کمک کنند. برای تماس با افراد خبره در این زمینه کافیست از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید!!!!!!!

 

برای مشاوره جهت ثبت نام کنکور دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "جاماندگان ثبت نام کنکور دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :