نرم افزار های برنامه ریزی روزانه درسی

برای مشاوره جهت : نرم افزار های برنامه ریزی روزانه درسی

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

نرم افزارهای برنامه ریزی روزانه درسی، در سال های اخیر بازار بسیار داغی داشته است. از آنجایی که همه افراد به داشتن گوشی های تلفن همراه هوشمند که بسیاری از کارهای روزمره افراد جامعه با آن گره خورده است عادت کرده اند. به احتمال زیاد وقتی حرف از برنامه ریزی روزانه درسی هم بشود شاید به دنبال یک نرم افزار برای ساده سازی کار باشند. در ادامه ما سعی خواهیم کرد به معرفی  نرم افزارهای برنامه ریزی روزانه  درسی موجود بپردازیم و درباره مزایا و معایب نرم افزارهای برنامه ریزی درسی آن چه که می دانیم برای شما بیان کنیم و در نهایت به شما یک نرم افزار برنامه ریزی درسی روزانه مناسب را پیشنهاد بدهیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

 

برای مشاوره جهت اطلاع از نرم افزار برنامه ریزی روزانه درسی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

 مزایای نرم افزارهای برنامه ریزی درسی روزانه

1- آسان سازی کار

2- بالا بردن سرعت شما در برنامه ریزی

3- بسیاری از این نرم افزارها این امکان را دارند که شروع و پایان یک بازه زمانی مطالعه را هشدار دهند.

4- به راحتی می توان مشخص کرد که تا چه حدود برنامه خود را درست انجام داده ایم.

5- علاقه به کار کردن با نرم افزارها بیش تر از یک برنامه روی کاغذ است.

معایب نرم افزارهای برنامه ریزی درسی روزانه

1- اول و از همه مهمتر اینکه برای دانش آموزان کنکوری معمولا توصیه می شود که موبایل خود را کنار بگذارند و این نرم افزار در تضاد با این اصل اساسی ای است که دانش آموز کنکوری موظف به اجرای آن است.

2- هر کدام از این نرم افزارها روش کاربرد و مزایا و معایب خود را دارند.

3- دانش آموز برای کار با این نرم افزارها باید زمانی را صرف آشنایی با روش کار نرم افزار کند.

4- این نرم افزار ها مرتبا نسخه های جدیدی را وارد بازار می کنند و همچنین نرم افزارهای مختلف مرتبا در دسترس دانش آموزان قرار می گیرند که باعث می شود دانش آموز به جای اینکه زمانش را صرف درس خواندن و مطالعه دروس کند در تب این نرم افزارها اسیر شود.

5- مهم ترین ایراد این نرم افزارها این است که برای سیستم آموزشی ایران مناسب نیستند.

نه!!!! به نرم افزار های برنامه ریزی درسی

 زیرا سیستم آموزشی ایران از معدود سیستم های آموزشی جهان است که دانش آموزان در یک سال تحصیلی باید تعداد زیادی دروس را بگذرانند. از تفاوتهای بسیار بارز سیستم تحصیلی ایران با سایر نقاط جهان حجم زیاد مطالب کتاب های درسی و به اضافه اینکه تعداد سرفصل ها نیز در کتابهای درسی بسیار بالا است. نوع نگارش مطالب کتب های درسی و باز گذاشتن مطالب به طوری که دانش آموز مجبور به استفاده از کتاب های کمک آموزشی است از دیگر تفاوت های بارز است.

با توجه به آنچه که گفتیم می توان متوجه شد که این نرم افزارها برای دانش آموزان کشور ما زیاد کارایی ندارند. پس راه حل چیست؟ آیا باید دانش آموزان را از استفاده از این نرم افزارها نهی کرد؟ جواب به نظر ساده می رسد: اگر ما با توجه به شرایط نظام آموزشی خودمان یک نرم افزار طراحی کنیم چه؟ به نظر روش درست همین به نظر می رسد.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "نرم افزار های برنامه ریزی روزانه درسی" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :