زمان برگزاری آزمون دکتری 97

برای مشاوره جهت : زمان برگزاری آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

داوطلبان آزمون دکتری 97 باید از زمان برگزاری آزمون دکتری 97 آگاهی داشته باشند. آزمون دکتری تخصصی 97 شامل یک دوره آزمون کتبی دکتری 97 و یک دوره مصاحبه حضوری می باشد که بعد از انتخاب رشته دکتری 97 انجام می شود. اطلاع از زمان برگزاری آزمون دکتری 97 به داوطلبان کمک می کند تا زمان خود را در آمادگی هم برای آزمون کتبی و هم مصاحبه حضوری مدیریت کنند. البته برنامه ریزی زمان مطالعه برای آزمون دکتری 97 کار پیچیده ایست و نیازمند مشاوره و راهنمایی از سوی مشاوران مجرب است. سهم 50 درصدی آزمون دکتری 97 در قبولی نهایی داوطلبان در دوره دکتری دانشگاه، اهمیت برنامه ریزی تا زمان برگزاری آزمون دکتری 97 را نشان می دهد. موفقیت در هر دو مرحله آزمون دکتری 97 در گرو مشورت با مشاوران مجرب در زمینه تحصیلات دکتری است. برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099071614 تماس بگیرید و از مشاوران ما برای برنامه ریزی دقیق و اصولی کمک بخواهید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

رمز موفقیت آزمون دکتری، برنامه ریزی است. قبولی در دوره دکتری دانشگاه های خوب کشور بهترین اتفاق در دوره زندگی یک دانشجو است. تنها کسانی می توانند از عهده آزمون تخصصی دکتری 97 و مصاحبه دکتری 97 بربیایند که از راه درست، خود را برای آزمون آماده کنند و تا زمان برگزاری آزمون دکتری 97 با یک برنامه درست، از مهلت باقیمانده تا روز آزمون، کمال استفاده را ببرند. برنامه ریزی برای آزمون دکتری 97 کاری نیست که داوطلب بتواند به تنهایی انجام دهد و در این راه نیاز دارد که حتماً از مشاوران با تجربه کمک بگیرد. ما در این راه می توانیم به شما کمک کنیم.

 

زمان برگزاری آزمون دکتری 97

زمان برگزاری آزمون دکتری 97 در روز جمعه، چهارم اسفندماه امسال می باشد. داوطلبی که شرایط عمومی و اختصاصی که در دفترچه راهنمای آزمون دکتری 97 قید شده است را دارد می تواند برای ثبت نام آزمون دکتری 97 اقدام کند. در زمان معین، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را از سایت دریافت کند و در زمان برگزاری آزمون دکتری 97 که با ساعت دقیق در کارت ورود به جلسه قید شده است در حوزه امتحانی مربوط به خود حاضر شده و در آزمون دکتری 97 شرکت کند. حتماً روز برگزاری آزمون دکتری کارت ورود به جلسه آزمون را همراه داشته باشید.

 

 زمان برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97

زمان برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 با زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری 97 یکسان است. چرا که طی دو سال گذشته مرحله آزمون کتبی برای پذیرش دوره دکتری بصورت مشترک بین دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد برگزار می شود. همچنین زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 برعکس سالهای پیش، به بعد از اعلام نتایج اولیه، تغییر پیدا کرده است. در واقع برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 باید برای ثبت نام در آزمون دکتری 97 از طریق سازمان سنجش اقدام کنید. زمان برگزاری آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 در روز چهارم اسفند ماه سال 96 است. هنگام حضور در جلسه ازمون کارت ورود به جلسه را همراه داشته باشید.

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

برای اینکه به جلسه آزمون دکتری 97 راه پیدا کنید باید حتماً کارت ورود به جلسه آزمون را همراه داشته باشید. در غیر اینصورت از ورود شما به جلسه آزمون جلوگیری می کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه باید از طریق اینترنت اقدام کنید. در سایت سازمان سنجش برای اینکه بتوانید کارت ورود به جلسه بگیرید سه راه وجود دارد. 1) داشتن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه، 2) داشتن شماره پرونده و شماره شناسنامه 3) وارد کردن شماره داوطلبی و شماره پرونده. از یکی از از این راه ها می توانید کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 را دریافت کنید. تاریخ و ساعت دقیق برگزاری آزمون دکتری 97 در کارت ورود به جلسه شما درج شده است که می توانید بر اساس آن در روز و ساعت تعیین شده به حوزه امتحانی مراجعه کنید. اگر در مورد نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 سوال دارید با ما تماس بگیرید.

 

زمان برگزاری آزمون گروه های مختلف دکتری 97

آزمون کتبی گروه های مختلف دکتری 97 در نوبت صبح و بعدازظهر روز چهارم اسفندماه 97 برگزار می شود. اینکه آزمون شما با توجه به رشته امتحانی در نوبت برگزار می شود یا بعد ازظهر، به زودی اعلام می شود. البته اگر تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 97 صبر کنید میتوانید از ساعت دقیق آزمون مطلع بشوید.

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان برگزاری آزمون دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :