زمان برگزاری کنکور سراسری 97

برای مشاوره جهت : زمان برگزاری کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

زمان برگزاری کنکور سراسری 97 برای دانش آموزان سال آخر دبیرستان و داوطلبان ثبت نام کنکور سراسری 97 خیلی مهم است. زیرا از همین امروز تا زمان برگزاری کنکور سراسری 97 تنها زمانیست که برای درس خواندن باقی مانده است. اگر این زمان باقیمانده را با برنامه ریزی درس نخوانید نمی توانید در کنکور موفق شوید. داوطلبان ثبت نام کنکور، باید از زمان برگزاری کنکور سراسری 97 از جمله ساعت و تاریخ دقیق آزمون اطلاع داشته باشند تا بتوانند به موقع و با آمادگی کامل کنکور بدهند. اگر به دنبال بهترین برنامه برای درس خواندن برای کنکور سراسری هستید و حس می کنید فرصتی تا زمان برگزاری کنکور سراسری 97 باقی نمانده است حتماً از مشاوران ما کمک بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

اگر شما هم به دنبال زمان برگزاری کنکور سراسری 97 هستید حتماً دوست دارید بهترین رتبه را کسب کنید و در بهترین دانشگاه کشور قبول بشوید. داوطلبان کنکور 97 خیلی زیاد هستند و در نتیجه رقابت خیلی سخت است، اما این نباید شما را از هدفتان ناامید کند. فرق شما با رتبه های برتر کنکور سراسری سالهای گذشته در این است که رتبه های برتر کنکور با برنامه ریزی درست درس خوانده اند و از وقت باقیمانده تا زمان برگزاری کنکور سراسری بیشترین استفاده را برده اند. اگر شما هم به دنبال یک برنامه تضمینی برای قبولی هستید ما در تله مشاور بهترین مشاوران کشور را جمع کرده ایم تا بتوانیم به شما در کسب رتبه برتر کنکور سراسری 97 کمک کنیم. برای صحبت با مشاوران ما با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان برگزاری کنکور سراسری 97

کنکور سراسری 97 در روزهای هفتم و هشتم تیرماه در پنج شنبه و جمعه برگزار می شود. اگر شما داوطلبان کنکور سراسری 97 از زمان برگزاری کنکور، نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 و دیگر مراحل کنکور سراسری اطلاع درست داشته باشید می توانید ذهن خود را فقط برای درس خواندن  متمرکز کنید.  اگر در مورد مراحل مختلف شرکت در کنکور سراسری 97 مشکلی دارید با ما تماس بگیرید. بهتر است دانش آموزانی که در کنکور سراسری 97 ثبت نام کرده اند از همین الان برای درس خواندن یک برنامه ریزی اصولی داشته باشند. برنامه ریزی برای کنکور سراسری کار ساده ای نیست ولی ما به شما در این باره کمک می کنیم تا به راحتی به خواسته های خود در کنکور سراسری 97 برسید. فقط کافیست از تلفن ثابت با شماره 909071614 تماس بگیرید.

 

زمان برگزاری کنکور دانشگاه آزاد 97

تا دو سال پیش داوطلبان باید برای ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد جدا از کنکور سراسری اقدام می کردند. اما الان این دو آزمون در قالب یک آزمون و با عنوان کنکور سراسری 97 برگزار می شود. در واقع شما در کنکور سراسری 97 شرکت می کنید و در زمان انتخاب رشته می توانید رشته های دانشگاه آزاد را هم گزینش کنید. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 هم باید از طریق سایت سازمان سنجش وارد شوید. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید کارت اعتباری مربوط به ان را خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با 9099071614 تماس بگیرید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

برای ورود به جلسه کنکور سراسری 97 باید حتماً کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 را همراه داشته باشید وگرنه از ورود شما به جلسه کنکور جلوگیری می کنند. برای گرفتن کارت ورود به جلسه باید به سایت سازمان سنجش بروید. دو راه دارید که بتوانید کارت ورود به جلسه را از سایت دریافت کنید. یکی داشتن شماره پرونده و دیگری داشتن شماره داوطلبی. همچنین اطلاعات شخصی مثل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولدتان را باید وارد کنید. اگر برای گرفتن کارت ورود به جلسه مشکل دارید از با شماره 9099071614 تماس بگیرید و یا نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 را مطالعه کنید.

 

کدام رشته در چه روزی؟

از جمله اطلاعاتی که در کارت ورود به جلسه شما وجود دارد، حوزه امتحانی و تاریخ و ساعت دقیق کنکور سراسری 97 است. 5 گروه امتحانی در روزهای پنج شنبه و جمعه، هفتم و هشتم تیرماه در نوبتهای صبح و بعد از ظهر کنکور می دهند و ...

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "زمان برگزاری کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :