راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

برای مشاوره جهت : راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می تواند به داوطلبان متقاضی ثبت نام در این دوره کمک کند. هر ساله تعدادی از دانشجویان کارشناسی سال آخر و فارغ­التحصیلان که به دنبال ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 97 می باشند، در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشکل برخورد می کنند به همین دلیل ما درصدد آمدیم تا در این مقاله نحوه ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ را به طور کامل شرح دهیم. در ادامه این مقاله راهنمای تصویری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ آمپه است. با مطالعه دقیق این مطلب پاسخ سوالاتی که در مورد نحوه ثبت نام کنکور ارشد 97 در ذهن دارید خواهید یافت.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 و رفع مشکل ثبت نامی خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

راهنمای تصویری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

همانطوری که می دانید زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ در ۱۶ آذر ماه شروع شده و تا ۲۲ آذر ماه ادامه خواهد داشت. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فقط و فقط به صورت اینترنتی انجام می شود. برای ثبت نام کافی است که وارد سایت سازمان سنجش شوید و بعد بر روی بخش کارشناسی ارشد کلیک کنید تا سامانه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ برای شما به نمایش در بیایید. قبل از اقدام به ثبت نام از دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ اطمینان حاصل نمایید.

 

راهنمای خرید کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ ابتدا باید كارت اعتباري ثبت‌نام (سريال 12 رقمي) به مبلغ 360.000 (سيصد و شصت هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون يك كدرشته امتحاني را  خریداری نمایید و دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره 1)   را دریافت کنید.  برای خرید کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد کافی است بعد از وارد شدن به سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ با کلیک بر روی گزینه خرید کارت که در سمت چپ قرار دارد وارد صفحه خرید کارت اعتباری ثبت نام می شویدو با پرداخت هزینه سریال ۱۲ رقمی قادر به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ می باشید.

 

 

داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون كدرشته‌هاي امتحاني (اصلي و شناور) كه علاقه‌مند به شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام‌نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 110.000 (صدو ده هزار) ريال ديگر نيز براي اعلام علاقه‌مندي به دوره‌هاي مذكور، اقدام نمايند.

توصیه : با توجه به اينكه مقرر گرديده است كه در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق پيام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلباني كه تمايل به استفاده از خدمات پيام كوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 5000 (پنج هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام كوتاه، مي‌توانند از اين خدمات استفاده نمايند. توصیه می کنیم برای اینکه در مراحل بعدی کنکور کارشناسی ارشد 97 با مشکلی برخورد نکنید خدمات پیام کوتاه را فعال کنید.

 

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 و رفع مشکل ثبت نامی خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :