تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97

برای مشاوره جهت : تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

کسانی که دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دکتری را مطالعه کرده باشند حتما با یک نکته جالب مواجه شده اند که در سهمیه های موثر در کنکور دکتری 97، سهمیه خانواده شهدا وجود ندارد. حال سوالاتی قطعا برای شما پیش می آید: آیا اصلا تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 وجود دارد؟ چه کسانی می توانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند؟ حال که سهمیه خانواده شهدا به طور مجزا در دفترچه وجود ندارد میزان تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 چقدر خواهد بود؟ این مقاله جهت پاسخگویی به سوالات شما درباره تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 خواهد بود.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای اطلاع از سهمیه های موثر  و نحوه تاثیر آنها در کنکور دکتری 97 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید

 

تعریف سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97

بین آنچه که تعریف سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 است با تعریف خانواده شهدا در آزمون سراسری و کارشناسی ارشد تفاوت دارد. در واقع همانطور که گفتیم سهمیه ای به نام سهمیه خانواده شهدا برای کنکور دکتری تعریف نشده است. تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور سراسری و همین تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور کارشناسی ارشد وجود دارد. سهمیه ای به نام سهمیه خانواده شهدا وجود دارد که مشمولان سهمیه خانواده شهدا در کنکور سراسری و کنکور کارشناسی ارشد شامل پدر و مادر و خواهر و برادر شهید هستند. پدر و مادر و خواهر و برادر شهید نمی توانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند زیرا برای این عزیزان سهمیه ای به نام سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 تعریف نشده است.

 

مشمولان سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97

مشمولانی که می توانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند، داوطلبان کنکور سراسری 97 ای هستند که فرزند یا همسر شهید باشند و پدر و مادر و خواهر و برادر شهید شامل تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 نیستند. مشمولان سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97، آن دسته از داوطلبان کنکور دکتری 97 هستند که می توانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند. البته این مشمولانی هم که از تاثیر خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده می کنند باید در سهمیه ایثارگران ثبت نام کنند زیرا برای همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران و فرزندان و همسران ایثارگران بالای 25% و آزادگان و فرزندان و همسران آنان، همگی یک سهمیه به نام سهمیه ایثارگران در نظر گرفته شده است.   

 

چگونگی تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97

همانطور که گفتیم سهمیه ای به نام سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 وجود ندارد. و داوطلبان کنکور سراسری 97 ای که می توانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند شامل همسران و فرزاندان شهدا هستند. همسران و فرزندان شهدا برای اینکه بتوانند از تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 استفاده کنند باید، گزینه سهمیه ایثارگران را در ثبت نام کنکور دکتری 97 خود انتخاب کنند. این دسته از مشمولان کنکور دکتری 97 از تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور دکتری 97 بهره مند خواهند شد. برای آگاهی از تاثیر سهمیه ایثارگران بر رتبه و تراز کنکور دکتری 97 و تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور دکتری 97 به مقاله هایی که درباره این عناوین تدوین شده است مراجعه کنید.

 

تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 مرحله آزمون کتبی

تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 در مرحله آزمون کتبی وجود دارد. تاثیر سهمیه خانواده شهدا بر رتبه و تراز کنکور دکتری 97 را می توان در این علت دید که این عزیزان فقط با آن دسته از داوطلبان کنکور دکتری 97 رقابت می کنند که از تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور دکتری 97 استفاده می کنند.

تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 آزمون کتبی را با یک مثال برای شما باز می کنیم: فرض کنید یک داوطلب کنکور دکتری مشمول سهمیه خانواده شهدا رتبه 30 را در سهمیه خانواده شهدا به دست می آورد همین داوطلب اگر در سهمیه آزاد شرکت می کرد احتمالا رتبه بالای 200 را به دست می آورد. نهایتا آنچه را که گفتیم می توانیم اینگونه جمع بندی کنیم که سهمیه خانواده شهدا بر رتبه و تراز آزمون کتبی تاثیرگذار است زیرا فرد داوطلب کنکور دکتری در سهمیه خانواده شهدا رتبه و ترازش را فقط در مقایسه با افرادی که در سهمیه خانواده شهدا هستند به دست آورده است.

 

تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97 مرحله مصاحبه

در شیوه نامه مصاحبه دکتری نمره ای یا فاکتور خاصی برای تاثیر سهمیه خانواده شهدا بر نتیجه مصاحبه قرار داده نشده است. یعنی در نمره گذاری برای مصاحبه فاکتور خاصی برای تاثیر سهمیه خانواده شهدا وجود ندارد. و فرد داوطلب کنکور دکتری 97 در سهمیه خانواده شهدا مانند سایرین بدون اینکه هیچ نمره ای از سایر داوطلبان کنکور دکتری 97 جلوتر باشد باید در مصاحبه شرکت کند و باید سعی کند که استادان را متقاعد کند که او شایسته پذیرش در دوره دکتری این دانشگاه است.

 

برای اطلاع از سهمیه های موثر  و نحوه تاثیر آنها در کنکور دکتری 97 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "تاثیر سهمیه خانواده شهدا در کنکور دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :