انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97

برای مشاوره جهت : انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

بعد از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 97، نوبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 می رسد. مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 برای داوطلبان یکی از حساسترین مراحل در فرایند قبولی کارشناسی ارشد 97 دانشگاه ها است. داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97 باید از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 آگاهی داشته باشند تا بتوانند به موقع برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97  اقدام کنند. زیرا این مرحله نیازمند وقتگذاری و دقت زیاد است و سهل انگاری و عدم مشاوره در این زمینه فرصتهای زیادی را از شما در کارشناسی ارشد 97 می گیرد. سعی کنید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را به محض اینکه توزیع شد تهیه کنید و لیست پیش نویس انتخاب رشته کارشناسی ارشد را قبل از شروع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 آماده کنید. انتخاب رشته شما باید بر اساس علاقه انجام گیرد. برای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 حتماً از تله مشاور کمک بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

انتخاب رشته قسمتی از فرایند کنکور کارشناسی ارشد 97 است که در آن داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 97، بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد، از بین تمام رشته محل های آموزشی کارشناسی ارشد 97، می توانند تعدادی رشته را انتخاب کنند و بعد از آن، گزینش نهایی با توجه به رتبه و تراز کنکور کارشناسی ارشد داوطلب انجام می شود. زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97، کمتر از یک هفته بعد از زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 97 است. دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 هم چند روز قبل از شروع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 منتشر می شود. هنوز دقیقاً زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 و انتشار دفترچه انتخاب رشته اعلام نشده است. اما به محض اعلام نهایی، زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد را به اطلاع شما عزیزان میگذاریم. شما می توانید بعد از شروع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97، اقدام به انتخاب رشته کنید و تا حدود 100 رشته را در لیست انتخاب رشته سراسری خود وارد کنید.

 

 انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97

حتماً تا به حال متوجه شده اید که از سال گذشته، کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 از مرحله ثبت نام تا انتخاب رشته با کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در قالب یک آزمون انجام می شود. در نتیجه کسانی می توانند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرکت کنند که در آزمون کارشناسی ارشد سراسری شرکت کرده اند. اما این مرحله از کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، راه خود را از سازمان سنجش جدا می کند. در نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 زیر نظر مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود و زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 همزمان با انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 نخواهد بود. همچنین دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه برای داوطلبان توزیع می شود. در سال 96 زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 اندکی بعد از دانشگاه سراسری بود. احتمال دارد که امسال هم به همین منوال باشد. به محض اعلام دقیق زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 آنرا به اطلاع شما می رسانیم.

 

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97

برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 باید دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 را در اختیار داشته باشید. این دفترچه چند روزی قبل از شروع زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 توزیع می شود. بنابراین شما میتوانید قبل از شروع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97، با کمک مشاوران باتجربه، پیش نویس انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را انجام دهید و در مهلت مقرر برای انتخاب رشته، ان را در لیست انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 وارد کنید. بعد از اینکه دفترچه انتخاب رشته توزیع شد، لینک دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 را در دسترش شما قرار خواهیم داد.

 

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 بصورت جداگانه از دفترچه انتخاب رشته سراسری ارشد توزیع می شود. زیرا مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از سازمان سنجش جدا می شود. کد رشته محلهای مورد نظرتان را باید از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیدا کنید و در لیست انتخاب رشته کارشناسی ارشد وارد نمایید. دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 97 توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی توزیع می شود. این دفترچه هم مانند دفترچه سراسری، چند روزی قبل از شروع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97 قابل دسترسی است. به محض انتشار، می توانید از لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97، آنرا تهیه کنید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :