اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 برای داوطلبان کنکور سراسری یکی از پراضطراب ترین مراحل کنکور است. داوطلب شرکت کننده کنکور سراسری 97 پس از پشت سر گذاشتن مراحل سخت کنکور، منتظر برداشت محصول نتایج تلاش های شبانه روزی خود است. لذا زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97 برای داوطلبان کنکور سراسری از حساس ترین لحظه های زندگیشان است. در این مقاله ما با آگاهی از این حساسیت به توضیح زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری و دانشگاه آزاد 97 و تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنکور 97 می پردازیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

زمان اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 بر طبق تجربیات سال های گذشته تله مشاور در نیمه دوم شهریور ماه است. در واقع بعد از اتمام مدت زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97 در مرداد ماه 97، نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری در دهه سوم شهریور 97 منتشر می شود. برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری97 می توانید به سایت یا کانال تلگرامی تله مشاور رجوع کنید.

 

نحوه اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری 97 برای اطلاع از نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97 باید به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی http://sanjesh.org/ مراجعه کنند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور 97 می توانند با مراجعه به سایت بالا و با یکی از دو روش مشاهده که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری قرار داده شده نتایج نهایی کنکور سراسری 97 را مشاهده کنند. اولین روش مشاهده نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور 97 از طریق وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه است. دومین روش مشاهده نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور از طریق وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه است. داوطلبان پذیرفته شده در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ضمن توجه به اطلاعیه هایی که همراه نتایج نهایی کنکور سراسری 97 منتشر می شود بایستی به سایت اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوطه مراجعه کرده و ضمن کسب اطلاع از برنامه زمانی و مدارک مورد نیاز، در زمان مشخص شده برای ثبت نام به دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی پذیرفته شده اقدام کنند. در صورتی که دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی داوطلب پذیرفته شده کنکور سراسری 97 برنامه زمانی مشخصی برای ثبت نام در سایت خود اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 مطابق جدول شماره 2 مندرج در اطلاعیه منتشره که بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود برای ثبت نام به محل قبولی مراجعه کنند. بدیهی است که اگر ابهام یا سوالی در مورد مراحل ثبت نام دانشگاه داشتید می توانید با گروه تله مشاور در تماس باشید.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری 97 است. لذا آن دسته از داوطلبان کنکور 97 که نتیجه دلخواه خود را در اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 97 بدست نیاورده اند می توانند کماکان امیدوار باشند که در اعلام نتایج دانشگاه آزاد 97 به نتیجه تلاش های خود برسند. در این بخش به زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه آزاد 97 می پردازیم.

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 مطابق روال چند سال اخیر به احتمال زیاد در نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود. برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانید به سایت یا کانال تلگرامی تله مشاور رجوع کنید.

 

نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

داوطلبان شرکت کننده در کنکور دانشگاه آزاد 97 برای اطلاع از نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی www.azmoon.org/  مراجعه کنند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور دانشگاه آزاد 97 می توانند با مراجعه به سایت بالا و با یکی از دو روش مشاهده که در اختیار داوطلبان کنکور 97 قرار داده شده نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 را مشاهده کنند. اولین روش مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 بر اساس مجموعه امتحانی و شناسه انتخاب رشته است که شامل وارد کردن مجموعه امتحانی و نظام آموزشی و شماره شناسنامه است. دومین روش مشاهده بر اساس مجموعه امتحانی و اطلاعات فردی است که شامل وارد کردن مجموعه امتحانی، نظام آموزشی، نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره شناسنامه است.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :