اعلام نتایج آزمون دکتری 97

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج آزمون دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

بعد از برگزاری آزمون دکتری 97 نوبت به اعلام نتایج  دکتری 97 می رسد. در کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97 مشخص شده است که داوطلب مجاز به انتخاب رشته دکتری 97 کدام دانشگاه ها می باشد. با اطلاع از زمان اعلام نتایج  آزمون دکتری 97  میتوانید اقدامات لازم برای دریافت نتایج آزمون دکتری 97 را در زمان مقرر انجام دهید. برای دریافت نتایج آزمون دکتری 97 احتیاج به برخی اطلاعات ثبت نامی دارید که با ارائه آنها می توانید در زمان اعلام نتایج  آزمون دکتری 97، کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97 را مشاهده کنید. برای اینکه بدانید از چه راهی باید نتایج آزمون دکتری 97 را دریافت کنید و درصورت نداشتن داده های مورد نیاز برای دریافت کارنامه چه راه حلی وجود دارد، ادامه این مقاله را بخوانید.تله مشاور ضمن آرزوی موفقیت در این مرحله از آزمون دکتری 97، برای شما آرزو می کند که در انتخاب رشته آزمون دکتری 97 هم به نتیجه مطلوب برسید. اما اگر نمره نتیجه  آزمون دکتری 97 شما زیاد هم امیدوار کننده نیست، باز هم مطمئن باشید که می توانید با یک انتخاب رشته صحیح و با توجه به علاقه مندی خود، در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود، دوره دکتری 97 را بگذرانید. برای بهترین انتخاب رشته با توجه به نمره آزمون کتبی دکتری 97 خود، با تله مشاور در تماس باشید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اعلام نتایج آزمون دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج  آزمون دکتری 97

زمان اعلام نتایج  آزمون دکتری در سال 96 در هفته اول خرداد بوده است. به احتمال زیاد زمان اعلام نتایج آزمون دکتری 97 هم در همین زمان باشد. البته به محض اعلام زمان دقیق انتشار نتایج ، از طریق همین سایت آن را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. اگر در کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97، مجاز به انتخاب رشته شده باشید می توانید بعد از دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 97، اقدام به انتخاب 50 رشته محل در دانشگاه های مختلف کشور بکنید. البته اگر مجاز به انتخاب رشته دانشگاه های روزانه و بورسیه خارج از کشور هم شده باشید، می توانید این دانشگاه ها را هم در لیست انتخابی خود داشته باشید.

 

نحوه دریافت اعلام نتایج  آزمون دکتری 97

برای دریافت نتایج  آزمون دکتری 97 باید از طریق اینترنت اقدام کنید و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی ندارید. اعلام نتایج  آزمون دکتری 97 از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. برای دریافت کارنامه  آزمون دکتری 97 به قسمت مربوط به اعلام نتایج دکتری مراجعه کنید و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در سایت، کارنامه  را مشاهده نمایید. برای اینکه بتوانید به سیستم اعلام نتایج وارد شوید باید اطلاعاتی را که پس از تکمیل فرایند ثبت نام آزمون دکتری 97 به شما داده شده در اختیار داشته باشید. این اطلاعات شامل شماره داوطلبی و شماره پرونده شماست. با در اختیار داشتن هرکدام از این شماره ها و وارد کردن اطلاعات شخصی دیگر مثل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد یا کد ملی می توانید کارنامه  آزمون دکتری 97 را مشاهده کنید. در کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97، یک قسمت "وضعيت مجاز به انتخاب رشته در دوره" موجود است که در آن برای شما مشخص شده است که در چه دوره ای می توانید انتخاب رشته کنید. این دوره ها شامل روزانه و بورس خارج از کشور، دوره های غیرروزانه مانند دانشگاه آزاد ، دانشگاه غیرانتفاعی ، دانشگاه پیام نور و پردیس های خودگردان است.

 

نحوه دریافت اعلام نتایج  آزمون دکتری 97 بدون اطلاعات ثبت نامی

برای دریافت نتایج  آزمون دکتری 97 باید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کرد و شماره پرونده یا شماره داوطلبی را در قسمت مربوط به آن وارد نمود. اما اگر به این شماره ها دسترسی ندارید باید چطور کارنامه  آزمون دکتری 97 را مشاهده کرد؟ در سایت سازمان سنجش قسمتی به عنوان سیستم پاسخگویی وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را دریافت کنید. اما برای استفاده از این امکان باید در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش عضو باشید. در صورت استفاده از گزینه بازیابی اطلاعات ثبت نامی، تصویر پایین را مشاهده خواهید کرد. بعد از ورود به سیستم می توانید نام آزمون و موضوع را انتخاب کنید تا به شماره پرونده و شماره داوطلبی خود دست پیدا کنید.

 

 

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته پس از اعلام نتایج  آزمون دکتری 97

گفتیم که در کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97 مشخص شده که مجاز به انتخاب رشته در کدام دوره ها هستید. با توجه به این موضوع، بعد از شروع زمان انتخاب رشته دکتری 97،  باید دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 را تهیه کنید و بر اساس کد رشته های موجود در دفترچه و به ترتیب علاقه، لیست انتخاب رشته دکتری 97 را تکمیل کنید. برای دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 باید از طریق سایت اقدام کنید. به محض انتشار دفترچه از سوی سازمان سنجش، لینک دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 در همین سایت برای عزیزان داوطلب قابل دسترسی است.

 

نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد پس از اعلام نتایج  آزمون دکتری 97

اولین شرط برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد این است که در آزمون دکتری 97 شرکت کرده باشید. دو سال است که دانشگاه آزاد آزمون دکتری را بصورت جداگانه برگزار نمی کند. اگر در کارنامه نتایج  آزمون دکتری 97، مجاز به انتخاب رشته دانشگاه آزاد شده باشید، می توانید با خرید کارت اعتباری مربوط به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، رشته محل های دانشگاه آزاد را در لیست انتخاب رشته دکتری 97 داشته باشید. البته برخلاف مرحله ثبت نام و برگزاری آزمون کتبی و نیمه متمرکز دکتری 97 که با دانشگاه آزاد بصورت مشترک انجام می شود، مرحله انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد، از انتخاب رشته دانشگاه های روزانه و غیر روزانه مجزاست و برای انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد لیست جداگانه ای را باید تکمیل کنید. برای آگاهی بیشتر، انتخاب رشته دکتری 97 را مطالعه کنید و یا با شماره های ما تماس بگیرید.

 

اقدامات لازم پس از اعلام نتایج   آزمون دکتری 97

داوطلبان آزمون دکتری 97 باید مطلع باشند که آزمون دکتری 97 بصورت نیمه متمرکز برگزار می شود. به این معنی که 50 درصد نتیجه نهایی مربوط به آزمون کتبی دکتری 97 است که از سوی سازمان سنجش انجام می شود. و نیم دیگر سهم قبولی مربوط به مصاحبه حضوری و سنجش علمی است که توسط هر دانشگاه بصورت جداگانه برگزار می شود. بعد از انتخاب رشته داوطلبان در سایت سازمان سنجش، هر دانشگاه ظرفیت پذیرش دانشجو را به سازمان اعلام می کند. و سازمان سنجش بر اساس نتیجه کارنامه  آزمون دکتری 97، به هر دانشگاه لیست قبولی  برای انجام مصاحبه را ارائه می کند. برای آشنایی بیشتر با شرایط مصاحبه دکتری 97 کلیک کنید. نتایج نهایی آزمون دکتری 97 پس از اعلام قبولی های هر دانشگاه به سازمان سنجش، در سایت سازمان قرار می گیرد.

 

برای مشاوره جهت اعلام نتایج آزمون دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج آزمون دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :