دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 97

برای مشاوره جهت : دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

آزمون دکتری تخصصی 97 بصورت نیمه متمرکز انجام می شود. بعد از اعلام نتایج آزمون کتبی که توسط سازمان سنجش برگزار می شود نوبت به انتخاب رشته دکتری تخصصی 97 می رسد. برای انتخاب رشته دکتری 97 احتیاج به دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دارید. در انتخاب رشته دکتری 97 باید کد رشته محلهایی را که در جدول دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 موجود است در لیست انتخاب رشته دکتری وارد کنید. انتخاب رشته دکتری 97 قسمتی از مراحل مختلف آزمون دکتری 97 است که احتیاج به دقت زیاد دارد و اکثر داوطلبان آزمون دکتری 97 هم به دلیل بی تجربگی نمی توانند به تنهایی و بدون مشاوره صحیح از عهده انتخاب رشته دکتری 97 بربیایند. در نتیجه دانلود دفترچه انتخاب رشته 97 تنها اقدامی نیست که شما برای انتخاب رشته باید انجام دهید. بلکه باید توصیه مشاوران مجرب در این زمینه را بکار بگیرید تا بتوانید اولویت بندی درستی از بین بهترین انتخاب های ممکن با توجه به نتیجه آزمون دکتری 97 را داشته باشید. ما برای راحتی شما لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 را در ادامه همین مطلب در اختیار شما قرار می دهیم و نکته هایی را در مورد انتخاب رشته دکتری 97 برای شما عنوان می کنیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

زمان انتخاب رشته دکتری 97

از سال گذشته تغییراتی در زمان انتخاب رشته دکتری 97 بوجود آمده است که آن هم به دلیل ادغام آزمون دکتری سراسری و آزاد است. برای انتخاب رشته دکتری آزاد 97 دیگر احتیاجی نیست که داوطلبان همزمان با ثبت نام آزمون دکتری 97، انتخاب رشته را انجام دهند. بلکه دقیقاً مثل انتخاب رشته دکتری سراسری ، بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون کتبی دکتری 97 انجام می شود. در سال گذشته، زمان اعلام نتایج اولیه دکتری 97 در اواخر فروردین ماه بود. انتظار می رود که امسال هم در بازه زمانی نیمه دوم فروردین ماه نتایج اولیه آزمون دکتری 97 اعلام شود. چند روز بعد از آن، دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 امکان پذیر می شود. داوطلبانی که در دوره های مختلف دانشگاه ها مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند از بین لیست کد رشته محل های دانشگاهی، 50 انتخاب را با اولویت بندی صحیح در لیست انتخاب رشته دکتری 97 داشته باشند.

 

نحوه انتخاب رشته دکتری 97

برای انتخاب رشته دکتری 97، گام اول دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 است. پس از آن باید آگاهی پیدا کنید که در کارنامه اولیه آزمون دکتری 97 خود در چه دوره هایی مجاز به انتخاب رشته دکتری 97 هستید. پس از آن از بین رشته محل هایی که به تحصیل در آنها علاقه دارید می توانید 50 انتخاب را داشته باشید. پس از اولویت بندی صحیح این کد رشته ها، آنها را در لیست انتخاب رشته مجازی وارد می کنید. اما اینکه چطور این کد رشته ها را اولویت بندی کنید به کمک مشاوران تحصیلی با تجربه بستگی دارد. برای اینکه بهتر متوجه موضوع شوید می توانید مشاوره انتخاب رشته دکتری 97 را مطالعه کنید و یا با مشاوران ما در تله مشاور تماس بگیرید. همچنین راهنمای انتخاب رشته دکتری 97 در سایت تله مشاور موجود است.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97

بعد از اینکه شما لیست انتخاب رشته دکتری 97 را نهایی کردید باید منتظر زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 باشید. این زمان در سال گذشته در اوایل خرداد ماه بوده است. بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 97 داوطلبانی که به مصاحبه حضوری دکتری 97 دعوت شده اند در زمان مقرر برای هر مصاحبه آماده می شوند. برای آشنایی با مصاحبه دکتری 97 مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 هر سال از طرف سازمان سنجش منتشر می شود. شما می توانید این دفترچه را از سایت سازمان سنجش دریافت کنید. همچنین برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 بصورت جداگانه از دفترچه انتخاب رشته سراسری توزیع می شود. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 باید به سایت سازمان سنجش و پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنید یا از لینک زیر برای دانلود استفاده کنید.

 

برای مشاوره جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :