دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97

برای مشاوره جهت : دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته دکتری 97، دفترچه ایست که باید برای انتخاب رشته دکتری 97 حتماً از آن استفاده کنید. با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 می توانید درصد زیادی از اطلاعاتی که باید برای انتخاب رشته دکتری 97 بدانید را دریافت کنید. انتخاب رشته دکتری 97 یکی از مهم ترین مراحل در روند پذیرش دانشجویان دوره دکتری است. مطالعه دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 می تواند کمک زیادی به داوطلبان بکند تا اشتباهات معمول در انتخاب رشته دکتری 97 را مرتکب نشوند. توضیخات مفصلی راجع به دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 و دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 و نحوه دریافت آنها در ادامه متن آرائه شده است. برای انتخاب رشته دکتری 97 علاوه بر اینکه باید شرایط و قوانین انتخاب رشته دکتری را بدانید، باید تجربه زیادی در انتخاب رشته دکتری داشته باشید. البته می دانیم که این امر امکان پذیر نیست و اکثر داوطلبان انتخاب رشته دکتری 97 مگر چند مرتبه تجربه انتخاب رشته دکتری را داشته اند؟ به همین دلیل است که مشاوره انتخاب رشته دکتری 97 از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ممکن است بگویید از نتیجه کارنامه اولیه راضی نیستم و امیدوارکننده نیست، اما بهتر است آخرین مهره های بازی را هم دست کم نگیرید و از آنها نهایت استفاده را بکنید. کمک گرفتن از مشاوران مجرب در انتخاب رشته دکتری نقطه قوتی در مسیر پذیرش شما در مقطع دکتری 97 است. اگر خیلی مصر هستید که همین امسال در دوره دکتری 97 قبول شوید، قبل از اینکه به سراغ گزینه دکتری بدون کنکور بروید بهتر است انتخاب رشته دکتری 97 را جدی بگیرید. تله مشاور در این زمینه شما را همراهی خواهد کرد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 یک دفترچه شامل مواردی است که برای انتخاب رشته دکتری 97 باید استفاده کنید. دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 شامل سه فصل عمده است. در فصل اول توضیحاتی درباره روش گزینش دکتری 97 داده شده است، همچنین توضیحاتی درباره شیوه اموزشی در مقطع دکتری دارد که شامل توصیف دو شیوه آموزش محور و پژوهش محور در دکتری 97  و سهم مراحل مختلف آزمون نیمه متمرکز دکتری 97  در قبولی داوطلب آزمون دکتری 97 است. مقررات آموزشی دوره دکتری 97 را می توانید در دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 پیدا کنید. بسیاری از داوطلبان آزمون دکتری 97 به دنبال قوانین و شرایط سهمیه مؤثر در آزمون دکتری 97 هستند که می توانند قسمت مربوط به سهمیه ها در فصل اول دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 را مطالعه کنند. این سهمیه ها شامل سهمیه رزمندگان و ایثارگران و سهمیه مربیان خواهد بود. همچنین قوانین پذیرش اتباع خارجی در آزمون دکتری 97 در دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری 97 یافت می شود. یکی از اطلاعات مهمی که با استفاده از دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دریافت میکنید، توضیحات مفصلی درمورد قسمتهای مختلف کارنامه اولیه آزمون دکتری 97 است و اینکه چطور باید بر اساس نتیجه اولیه آزمون دکتری 97، انتخاب رشته دکتری 97 را انجام دهید. نکاتی درمورد انتخاب رشته دکتری 97 و روش آن، و همچنین مراحل بعدی آزمون دکتری نیمه متمرکز که شامل مصاحبه علمی میشود در دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 وجود دارد. اگر به دنبال شرایط بورس اعزام به خارج هستید می توانید در فصل اول دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 از شرایط آن مطلع شوید. بعد از فصل اول که تمام شرایط و ضوابط انتخاب رشته دکتری 97 را توضیح داده است، در فصل دوم جدول تمام کد رشته محلهای ارائه شده در نقاط مختلف کشور لیست شده است که شامل کد رشته محل، نوع دوره، نام رشته تحصیلی، نام گرایش، ظرفیت پذیرش در نیم سالهای اول و دوم، و توضیحات بیشتر در صورت لزوم است. فصل سوم دفترچه انتخاب رشته دکتری 97، که پیوست نام دارد شامل شرایط و ضوابط برخی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی است، مثل آدرس محل تحصیل، یا شرح امکانات رفاهی مثل شرایط خوابگاه، تلفن محل آموزشی و مانند آن است. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 می توانید کلیک کنید.

 

دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97

آزمون کتبی دکتری تخصصی آزاد 97 تا قبل از مرحله انتخاب رشته، با آزمون دکتری سراسری بصورت مشترک برگزار می شود. اما از مرحله انتخاب رشته دکتری آزاد 97، سازمان سنجش در انتخاب رشته دکتری آزاد 97 دخالتی ندارد و داوطلبان باید از طریق سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند. بنابراین دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 بصورت جداگانه توزیع می شود. این دفترچه هم تا حدودی شبیه دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 است، در دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97، شرایط انتخاب رشته و پذیرش دانشجو، پذیرش نهایی داوطلبان آزمون دکتری 97، شرایط و نحوه دکتری آزاد 97 بدون آزمون، شرایط پذیر دکتری تخصصی پژوهش محور، شرایط استفاده از سهمیه مؤثر در آزمون دکتری 97، شرایط پذیرش اتباع خارجی، و نحوه انتخاب رشته اینترنتی آمده است. جدول های موجود در دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 شامل 5 جدول است که در جدول اول، نام و کد رشته ها و واحدهای دانشگاهی دوره دکتری با آزمون و دکتری بدون آزمون آمده است. در جدول شماره 2 کد و نام واحدهای دانشگاه آزاد که دوره کارناسی ارشد ارائه می دهند وجود دارد. جدول شماره 3 شامل کد و نام دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی زیر نظر دانشگاه آزاد است. اگر به دنبال شرایط خدمت وظیفه عمومی هستید، می توانید جدول شماره 4 را مطالعه کنید. نام و کد استان به همراه نام و کد شهرستان محل تولد خود را در جدول شماره 5 می توانید پیدا کنید. 

 

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دکتری 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 معمولاً کمی قبل از شروع مهلت انتخاب رشته دکتری 97 توزیع می شود. این چند روز برای کسانی که با هدف در این راه قدم گذاشته اند و می خواهند در انتخاب رشته دکتری 97 نهایت دقت را به خرج دهند و به میزان کافی برای آن وقت بگذارند فرصت خوبی است. دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 و دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 بصورت جداگانه و یکی از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور و دیگری از طرف سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود. در نتیجه برای دریافت این دو دفترچه باید از راه سایت مربوط به هر سازمان بصورت جداگانه اقدام کنید.

 

راهنمای دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 97

دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 بصورت یک فایل پی دی اف در سایت سازمان سنجش قابل دانلود کردن است. همچنین دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97 را از لینک زیر هم می توانید دانلود کنید. همچنین دفترچه انتخاب رشته دکتری آزاد 97 را می توانید از سایت سازمان سنجش و پژوهش دانشگاه آزاد و یا از لینک زیر دانلود کنید.

 

برای مشاوره جهت اطلاع از دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 97" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :