اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ، داوطلبان می خواهند از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اطلاع پیدا کنند. دانش آموزان پایه نهم که به دنبال تحصیل در مدارس نمونه دولتی هستند با ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شانس خود را برای قبولی در این مدارس امتحان می کنند. اگر شما هم به دنبال ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی هستید، باید تمامی شرایط ذکر شده در مقاله شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را داشته باشید. دانش آموزان با شرط معدل و تابعیت ایرانی می توانند در آزمون ثبت نام و شرکت کنند و بعد از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، در صورت قبولی، در مدرسه مورد نظر خود ثبت نام کنند. بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام، کارت ورود به جلسه در اختیار دانش آموزان قرار می­گیرد و می­توانید با مطالعه مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 از حوزه امتحانی و تاریخ و ساعت دقیق آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاع پیدا کنید. حدود دو هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 اعلام خواهد شد. در ادامه این مطالب ، زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-97 را برای شما ارائه کردیم.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

همانطور که در مقاله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 گفته شد ، زمان ثبت نام از اواسط اسفند آغاز می شود. دانش آموزانی که معدل ترم اول پایه نهم آنها از حد نصاب تعیین شده بالاتر باشد می توانند در آزمون ثبت نام کنند. البته دانش آموزان باید توجه داشته باشند که حتماً باید در طول سال تحصیلی و در ترم دوم هم معدل خود را در حد نصاب تعیین شده و بالاتر از آن نگه دارند تا اجازه شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 را داشته باشند. درغیر اینصورت نمی توانند در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند. در مقاله  شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 شرایط ثبت نام به طور کامل گفته شده است. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی کاملا اینترنتی و به صورت استانی انجام می شود ، یعنی داوطلبان باید به سامانه ثبت نام استان خود مراجعه و در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام می کنند.  زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی تا آخر فروردین ادامه دارد. کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی هم ، از یک هفته قبل از روز برگزاری آزمون توزیع می شود. سوالات آزمون از منابع آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 طراحی می شود و بصورت استانی خواهد بود. با دانلود نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی که در سالهای قبل برگزار شده است، خود را برای آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بیشتر آماده کنید. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، تا دو هفته بعد از روز آزمون اعلام می شود. داوطلبان توجه داشته باشند که زمان اعلام نتایج برای هر استان متفاوت است و از طریق سایت اداره آموزش و پرورش استان اعلام خواهد شد. البته اختلاف زمان اعلام نتایج بیش از دو یا سه روز نخواهد بود.

 

نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

داوطلبان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 باید به سامانه اعلام نتایج استان خود مراجعه کنند. برای ورود به سامانه باید کد ملی و کد رهگیری را وارد کنید. کد رهگیری در صورت ثبت نام کامل در زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، از طریق سایت در اختیار شما قرار می­گیرد. این کد رهگیری هم در زمان گرفتن کارت ورود به جلسه و هم برای دیدن نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مورد نیاز است. کارنامه نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، شامل تعداد پاسخ های غلط، تعداد سوالات درست و تعداد سوالات بدون پاسخ است. نمره کسب شده در هر درس، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر را می­توانید در این کارنامه مشاهده کنید. دقت کنید که دانش­آموزی که در یک مدرسه قبول شده است نمی تواند در مدرسه نمونه دولتی دیگری ثبت نام کند. دانش آموزانی که در کارنامه خود نمره و تراز قبولی را آورده اند باید تا 10 روز بعد از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 به مدرسه ای که برای ثبت نام در آن قبول شده اند مراجعه کنند و مدارک لازم برای ثبت نام را به همراه داشته باشند. اگر در این مدت در مدرسه نمونه دولتی مورد نظر ثبت نام نکرده باشند، مدرسه آنها را از لیست حذف کرده و شروع به تکمیل ظرفیت از روی لیست ذخیره می­کند. زیرا عدم ثبت نام در مهلت تعیین شده نشانه ی انصراف دانش آموز از تحصیل در آن مدرسه تلقی می شود. اگر کارنامه شما بر خلاف تصورتان نتیجه مردودی را نشان میدهد، امکان اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 هم وجود دارد که زمان آن بعد از اعلام نتایج است و در مقاله مربوط به آن به طور کامل توضیح داده شده است.

 

برای مشاوره جهت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :