توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

برای مشاوره جهت : توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

والدین در قبولی دانش­آموزان در آزمون مدارس نمونه دولتی، نقش خیلی مهمی دارند. بسیاری از والدین آرزو دارند فرزندانشان از بهترین امکانات تحصیلی برخوردار باشند و در بهترین مدارس از جمله مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان تحصیل کنند. اگر شما قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را برای فرزندتان امری دور از انتظار می­دانید باید به شما توصیه کنیم که این تفکر غلط را کنار بگذارید. شما می توانید از همین ابتدای سال تحصیلی با یک مشاوره ی تحصیلی درست و اصولی برای خود و فرزندتان، شاهد نتایج فوق­العاده در پایان این سال تحصیلی باشید. برای مثال ، یکی از گام های برنامه ریزی برای درس خواندن فرزندتان، ایجاد محیط آرام و نظارت بر نحوه ی درس خواندن فرزندان است. اما رسیدن به موفقیت صد در صد در آزمون مدارس نمونه دولتی باید حتماً با آشنایی کامل با روش های برنامه ریزی از طریق مشاوره انجام گیرد.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

برنامه درسی برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

همانطور که می­دانید، سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 بصورت تستی طرح می شود. سیستم آموزشی مدرسه بگونه­ایست که دانش­آموزان روش صحیح مطالعه و تست زنی را یاد نمی­گیرند که این امر باعث می­شود که نتوانند از عهده ی امتحانات مدرسه و آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 به صورت همزمان بر بیایند. همانطور که می­دانید، روش مطالعه برای آزمون های تستی با مطالعه برای امتحانات مدرسه تفاوت دارد. بسیاری از دانش آموزان و حتی والدین بر این باورند که پاسخگویی به آزمون تستی از امتحان تشریحی آسان تر است. اگر شما هم جزو آن دسته هستید باید به شما بگوییم که هیچکس بدون مطالعه صحیح و با تکیه بر شانس و اقبال در هیچ آزمون تستی موفق نخواهد شد. این موضوع را هم مد نظر داشته باشید که آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 نمره منفی هم دارد و این کار شما را سخت تر خواهد کرد. لازم بذکر است که دانش­آموزی که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را دارد، باید از ابتدای سال تحصیلی، زمان درس خواندن را طوری مدیریت کند که هم برای امتحانات آخر ترم و هم برای آزمون نمونه دولتی آمادگی پیدا کند. زیرا اولین شرط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، شرط معدل است. پس استفاده از مشاوره ی درست برای به نتیجه رسیدن تلاش های یک سال تحصیلی فرزندتان امری ضروری است که باید آن را جدی بگیرید.

 

شرایط و مکان مطالعه برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

برنامه ریزی برای زمانی از روز که دانش­آموز در خانه حضور دارد ، نکته مهمی در روند برنامه ریزی کلی برای موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی است. زیرا تنها در این زمان است که دانش آموز باید مطالبی را که در مدرسه فراگرفته مرور کند. والدین باید با فراهم کردن مکان مناسب برای مطالعه فرزندان و نظارت بر نحوه درس خواندن و پیشرفت درسی آنها می توانند نقش مؤثری برای موفقیت دانش آموزان در آزمون مدارس نمونه دولتی داشته باشند. زمان حضور دانش­آموز در خانه باید برای درس خواندن، استراحت، تفریح و انجام کارهای روزمره تقسیم بندی شود. اگر احساس می کنید که در زمینه برنامه­ریزی برای مطالعه فرزندتان به کمک نیاز دارید ، می توانید با 9099071614 تماس بگیرید.

 

اهمیت تغذیه در قبولی آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

حتما اطلاع دارید که نوع تغذیه تا چه حد بر کارایی مغز فرزندتان مؤثر است. نتایج تحقیقات دانشمندان بر فعالیت دانش آموزان ، نشان داده است که نمرات و نتایج درسی دانش­اموزانی که تغذیه مناسب دارند نسبت به سایر دانش آموزان بالاتر است. دانش­آموزان در سن رشد هستند و هم برای رشد کافی و هم فعالیت های مغزی ، به کالری و ویتامین­های ضروری به طور مرتب در شبانه روز احتیاج دارند. اگر برنامه غذایی مناسبی برای فرزندان در نظر گرفته شود، احتمال موفقیت در برنامه درسی برای آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 افزایش می یابد. یکی از موارد مهم در تغذیه دانش­آموزان، خوردن صبحانه است. نه تنها روز آزمون ، بلکه در تمام مدت مدرسه باید صبحانه کافی بخورند تا بتوانند از کلاس های درس استفاده کافی را ببرند.

 

نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی

یکی از مواردی که به آمادگی برای آزمون های تستی کمک می کند، آشنایی با نمونه سوالات آزمون سالهای قبل است. این کار دانش­آموز را با کیفیت کلی و چگونگی طرح سوالات تستی آشنا می کند. علاوه بر این ، درصدی از سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی در هر سال ، تست های تکرار شده در سالهای قبل است. پس با مطالعه کامل این سوالات ، می توانید احتمال موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی را افزایش دهید. برای دانلود نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی  کلیک کنید.

 

روز آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98

بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان نمی دانند که باید چه نکاتی را در روز آزمون رعایت کنند. والدین دقت داشته باشند که استرس دانش­آموزان در روز آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 خیلی زیاد است. شما می توانید شب قبل از آزمون با کمک کردن به دانش آموزان برای جمع آوری تمام وسایل موردنیاز روز آزمون ، تنش های روحی آنها را کم کنید. تغذیه مناسب در وعده صبحانه هم جزو موارد ضروری است و نباید فراموش شود. رفتار والدین در روز آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 ، می­تواند در افزایش یا کاهش استرس دانش آموزان تأثیر زیادی بگذارد. پس با رفتار و گفتار خود سعی کنید که دانش آموز خود را از لحاظ روحی آرام نگه دارید. احتمال فراموشی ناشی از استرس در روز آزمون نمونه دولتی زیاد است. پس شما با مشاوره درست و مدیریت احساسات خود به فرزندان در کسب موفقیت بیشتر کمک کنید.

 

برای مشاوره جهت توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "توصیه به والدین برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :