اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

برای مشاوره جهت : اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴ تماس بگیرید.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 ، بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 می باشد. دانش آموزانی که تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 را دارند، می­توانند برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم ، در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. این دسته از دانش­آموزان با ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 با بسیاری از دانش آموزان ممتاز رقابت می­کنند و کسانی که از عهده این آزمون بخوبی بربیایند،  از امکانات و شرایط خوب مدارس نمونه دولتی بهر­مند می شوند. پس به دست آوردن این فرصت برای کسانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 شرکت کرده اند بسیار مهم است و این افراد بی­صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 هستند. برای اطلاع از نحوه دریافت نتیجه آزمون و انجام مراحل نهایی و یا ثبت اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

 

تلگرام کنکور سراسری

 

برای مشاوره جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تله مشاور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 از نیمه اسفند قابل انجام است. دانش آموزان با رعایت تمامی شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 می توانند در آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام به ثبت نام کنند. شرط معدل، مهم ترین شرط برای داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی است. ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود. سایت اداره آموزش و پرورش هر استان برای ثبت نام داوطلبان در دسترس است. طراحی سوال و برگزاری آزمون هم بصورت استانی انجام می شود. اما منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 برای تمام کشور یکسان است. بعد از ثبت نام و گرفتن کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98، در زمان تعیین شده در کارت ورود به جلسه، داوطلبان در آزمون شرکت می کنند. تا دو هفته بعد از برگزاری آزمون، زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98 خواهد بود. زمان اعلام نتایج آزمون برای هر استان در سایت اداره آموزش و پرورش استان اعلام خواهد شد.

 

نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98

اگر ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم بصورت کامل انجام شده باشد، در پایان فرایند ثبت نام، یک کد رهگیری به شما داده می شود که در مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به آن احتیاج دارید. در زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98، به سایت اداره آموزش و پرورش استان خود مراجعه کرده و کد ملی و کد رهگیری خود را وارد می کنید. کارنامه ای که مشاهده می­کنید شامل تعداد سوالات غلط، تعداد سوالات درست و تعداد سوالات بدون جواب است. نمره کسب شده در هر درس، تراز دانش آموز و تراز آخرین فرد قبول شده در مدرسه مورد نظر شما هم در کارنامه وجود دارد. دقت داشته باشید داوطلبانی که در آزمون یک مدرسه قبول شده اند، نمی­توانند در مدرسه نمونه دولتی دیگری ثبت نام کنند. اگر در مدرسه مورد نظرتان قبول شده اید باید تا 10 روز بعد از اعلام نتایج به همراه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، به مدرسه مورد نطر مراجعه کرده و ادامه فرایند ثبت نام را به صورت حضوری انجام دهید. اگر مهلت ثبت نام تمام شود مدرسه شما را به عنوان کسی که از تحصیل در آن مدرسه انصراف داده از لیست دانش آموزان خود حذف و افراد لیست ذخیره را جایگزین می­کند. اگر در کارنامه شما مردودی اعلام شده می توانید به صورت اینترنتی برای اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97-98 اقدام کنید. تکمیل ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی هم برای داوطلبانی که می خواهند شانس خود را برای ورود به مدارس نمونه دولتی امتحان کنند ، فرصت خوبی است.   

 

تلگرام کنکور سراسری

نظرات کاربران
0 کاربر به "اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 97-98" امتیاز داده اند | امتیاز: 0.0 از 5

نظرات و پیشنهادات شما ، ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب یاری می کند (لطفا توجه داشته باشید مطالب شما پس از تایید منتشر خواهند شد و مطالب نا مرتبط منتشر نخواهند شد ) :